Sayfa 9/290 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 2313 madde; 65 - 72 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

1. Şu ana kadar 48 tane kurum tahtada işlem yapmış/yapıyor hayırlara vesile olur işaAllah.

Sabah para lazım oldu bir kısım sattım maalesef, kısmet demek istiyorum ancak, küfür etme isteğimi bastıramıyorum. Tövbe tövbeee...

2.  Alıntı Originally Posted by Lazoli Yazıyı Oku
    Şu ana kadar 48 tane kurum tahtada işlem yapmış/yapıyor hayırlara vesile olur işaAllah.

Sabah para lazım oldu bir kısım sattım maalesef, kısmet demek istiyorum ancak, küfür etme isteğimi bastıramıyorum. Tövbe tövbeee...
    Uğurlu gelmişim

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. kaç gündür tepkiye aldık hep maliyete ya da 2-3 kademe zarara verdik
    dün bi grafik baktım twitten bakmaz olaydım onun yüzünden bugün girmekten vazgeçtim hisse yükseldi
    biraz nassip olacak insanda şu ky psikolojisini aşamıyoruz duygusallıktan ve kayıptan kaçınma stresinden kurtulamıyoruz.

4. arkası sağlam olmayan kimse hiçbir hissede açık yapamaz geçin o işler hele hele goltaş gibi halka açık oranı çok yuksek olan hissede ve bedelsiz diye herkesde olan hisseden bahsediyoruz ve artık bedelsiz curcunası bitti halen potansiyeli var ama o gazı bitti birde 90 dan 30 gelince hepsen bitti yetmezmiş gibi bölünme sonrasında freni boşalmış şekilde devam etti hisse nerdeyse tmsf sonrası ilk gün fiyatını bile egale etti bu hisse herkese ders olsun bedelsiz peşinde koşanlara karton konya egeen vb

İsmail Tarmandır o!

6. bugunku haretı bıze yenı kardeşler kazandırmak mı? acaba

7.  Alıntı Originally Posted by hunter06 Yazıyı Oku
    bugunku haretı bıze yenı kardeşler kazandırmak mı? acaba
    Evet öyleymiş

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Soysuzlar sülalesi.. Kemikleriniz inim inim sızlasın..toprağın altında da ,üstünde de ,çaresiz hastalıklar ustunuze olsun.kendimi beddua konusunda göktaş sayesinde gelistiriyorum

Sayfa 9/290 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •