Sayfa 159/289 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259 ... SonSon
Arama sonucu : 2312 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

1. Yabancı alıma geçmediği sürece sürünmeye devam. YTD

2.  Alıntı Originally Posted by agaveli Yazıyı Oku
    9 kasımda bilanço gelecek ama pek iyi geleceğini sanmıyorum. Diğer çimento şirketlerini 3'te bir fiyatından işlem görüyor. Tek teselli bu. YTD
    Teşekkürler. Beklemeye devam. Bugün de eksi kapatacağız anlaşılan. 7 gün olacak eksideyiz.

3. GÖLTAŞ hİSSE SENEDİNDE HERGÜN GLOBAL MENKUL ÜZERİNDEN KARŞILIKLI İŞLEMLERLE 25-30 BİN LOT HİSSE SÖZDE SATIN ALAN VE AKŞAM EŞLEŞME SEANSINDA 50-60 KURUŞ YANİ 14-15 BİN TL ZARARINA BU HİSSELERİ YİNE ÇOĞU KARŞILIKLI İŞLEMLERLE SÖZDE SATAN ARKADAŞ(LAR) YAPMAYA ÇALIŞTIĞINIZ HİSSE FİYATINI MANİPÜLE EDEREK DÜŞÜRMEK VE SANIYORUM BUNUN FARKEDİLMESİNİ İSTEYEREK HİSSEYİ BRÜT TAKASA SOKMAK..
    ŞİMDİ BEN SİZE YARDIMCI OLDUM SPK YETKİLİLERİNE HİSSEDE SON 1 AYLIK İŞLEMLERİ İNCELEMELERİNİ VE MANİPÜLASYONU TESBİT ETMELERİ ÇAĞRISINDA BULUNUYORUM.. AYNI YAZIYI SPK NIN SİTESİNE DE GÖNDERECEĞİM.. ŞİMDİLİK KOLAY GELSİN 5-6 ARACI KURUMDAN HİSSE ÜZERİNDE KUMPAS KURANLARA, GLOBAL MENKULDEKİ ARKADAŞ(LAR)INDA SANAL ZARARI YÜZBİNLERİ GEÇMİŞTİR BU ARADA..

4. GOLTS TRADE

Göltaş ile ilgili Telegram da yeni bir grup

5. Teknik ve genel bilgiler vermeye çalışılıyor.

6. GOLTS TRADE 💲💲💲
    https://t.me/goltas

7. Kendi başına hareket etme becerisi kazanmaya başladı sonunda. YTD

8. Bugün biraz daha istekli çıkış için. Pazartesi bilanço gelir. Pek iyi geleceğini düşünmüyorum. Maliyetlerin yükseldiği dövizin çıktığı pazarlama giderinin çok yüksek olduğu bir durumda yüksek zarar da açıklayabilir. Ama sonrasında ucuz olması fiyatlanacaktır diye düşünüyorum. YTD

Sayfa 159/289 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •