Sayfa 282/289 İlkİlk ... 182232272280281282283284 ... SonSon
Arama sonucu : 2312 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

1. Göltaş'ın maden ocağı kapasite artışı projesi ile ilgili ÇED süreci başladı28/12/2023 17:44:16
    Göltaş tarafından yapılması planlanan maden ocağı kapasite artışı projesi ile ilgili ÇED süreci başladı.

Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Genel Müdürlüğünün internet sitesinde konu ile ilgili yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

"ISPARTA il GÖNEN, ilce Koçtepe Köyü mevkiinde GÖLTAŞ GÖLLER BÖLGESİ ÇİMENTO SAN. VE TİC. A.Ş. tarafından yapılması planlanan S:87712 (ER:3377011) NUMARALI MADEN (ÇİMENTO KİLİ) OCAĞI KAPASİTE ARTIŞI projesi ile ilgili olarak Bakanlığımıza sunulan ÇED Başvuru Dosyası Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği'nin 8. maddesi doğrultusunda incelenmiş ve başvurunun ÇED Genel Formatına uygun hazırlandığı anlaşılmış olup, projeye ilişkin ÇED Süreci başlatılmıştır. Çevresel Etki Değerlendirmesi süreci tamamlanana kadar, süreç ile ilgili her türlü bilgiler ve projeye ilişkin görüş, soru ve öneriler ISPARTA Valiliğine (Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü) veya Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığına gönderilebilir. "

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    Foreks
    Metals Market
    Montel News
    Foreks Twitter

buda mı gol değil

2. Çok da yoruma gerek yok HES tarafından da kâr yazmaya başlarsa son çeyrek hes lerin elektrik üretimi rekor kırıyor o zaman gerçek kârı görürüz.

https://youtu.be/CFLrSP4yQiI?si=rCj-dbxoapwRtMZ2

3. Açıklamalar
    Şirketimiz Yönetim Kurulu' nun 09.02.2024 tarih 2024/4 nolu toplantısında ; Aksu Enerji ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu' nun 13.11.2023 tarihli sermaye artırımı kararı gereğince; sermayesinin 33.000.000 TL' sından %100 oranında bedelli artırım yapılmak suretiyle 66.000.000 TL'sına çıkarılması nedeniyle; bedelli sermaye artırımına yeni pay alma haklarının kullanım süresi içinde iştirak payımıza isabet eden yeni pay alma hakkımızın tamamının kullanılması suretiyle iştirak edilmesine ve pay hakkı kullanım bedeli olan 2.185.737,92 TL. sının ilgili aracı kurum hesaplarına yatırılmasına oy birliği ile karar verilmiştir.

4. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1249915

Göltaş Enerjinin YEKDEM davaları süreci, Danıştay kararlarıyla şirket aleyhine sonuçlanmış.

Karar lehte çıksaydı güzel bir sürpriz olurdu ama bana dair bir beklenti yoktu zaten.
    Yazdıklarım küçük bir yatırımcının görüş ve düşünceleri olup, yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

5. Bu arkadaşın derdi nedir acaba
    Düşük sermaye , yüksek kar , ama gitmiyor. Diğer çimento şirketleri uçmuş , gitmiş
    291 TL den bir miktar aldım.

6.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Bu arkadaşın derdi nedir acaba
    Düşük sermaye , yüksek kar , ama gitmiyor. Diğer çimento şirketleri uçmuş , gitmiş
    Derdi çokmuş sanırım , 280,250 den kapadı
    Ne sahipsiz hisseymiş
    Bir ton zarar yazdırdı.
    Keşke derdini deşmeseydim

7.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    ..............
    Hayırlı olsun, kısa vadede umduğunuz kazançla çıkabilirsiniz umarım.
    Yazdıklarım küçük bir yatırımcının görüş ve düşünceleri olup, yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

8.  Alıntı Originally Posted by sawkolik Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun, kısa vadede umduğunuz kazançla çıkabilirsiniz umarım.

Teşekkür ederim.....,,Sağolsun , alır almaz dayağı bastı.

Sayfa 282/289 İlkİlk ... 182232272280281282283284 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •