Sayfa 30/289 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon
Arama sonucu : 2312 madde; 233 - 240 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Sabırla bekleyeceğim seni Göltaş kaçarı yok. Elbet bir gün güzel bir kar ederek vedalaşırım seninle
    Ortak bende sabırla bekliyorumda yanlış yerden almanın cezasını çekiyoruz.Şöyle bir hesap yaptımda 6 yıldır bundayım,güzel bir kar etmek için bir 5 yılda öyle geçse,tabi buna ömrümüz yeterse.Durum vahim yani.

Teknik olarak bakıncada endeks 14 bin puan yukarıda olmasına rağmen biz dipteyiz.Bunun anlamı hiç iyi değil.
    Benim beklediğim bir fiyat var,oraya geldimi gözünün yaşına bakmam maliyet düşürürüm.

2.  Alıntı Originally Posted by kızılmartı Yazıyı Oku
    Ortak bende sabırla bekliyorumda yanlış yerden almanın cezasını çekiyoruz.Şöyle bir hesap yaptımda 6 yıldır bundayım,güzel bir kar etmek için bir 5 yılda öyle geçse,tabi buna ömrümüz yeterse.Durum vahim yani.

Teknik olarak bakıncada endeks 14 bin puan yukarıda olmasına rağmen biz dipteyiz.Bunun anlamı hiç iyi değil.
    Benim beklediğim bir fiyat var,oraya geldimi gözünün yaşına bakmam maliyet düşürürüm.
    8 yıldır İhlas tutuyorum elimde. 7 yıldır Göltaş alıp satıyorum. 2016 yılından sonra tekrar döneyim dedim. Ben aldım iyice göçtü kağıt.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

3.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    8 yıldır İhlas tutuyorum elimde. 7 yıldır Göltaş alıp satıyorum. 2016 yılından sonra tekrar döneyim dedim. Ben aldım iyice göçtü kağıt.
    İhlas sıkıntı be ortak.Ne yaptığı belli değil.Bunun hiç değilse bacası tütüyor.

6. Hadi geçmiş olsun.
    Bunca yıldan sonra tek haneyide gördük.

7.  Alıntı Originally Posted by kızılmartı Yazıyı Oku
    Hadi geçmiş olsun.
    Bunca yıldan sonra tek haneyide gördük.
    sanki 11 olup çift hane olması farklıymış gibi...

arkadaşlar birbirimizi kandırmayalım yanlış kağıt seçtik yatırım için. o su var bu su var dedik. şöyle imkanı şöyle bedelsizi şöyle enerjisi var dedik vs vs buna kanıp aldık tek bakmadığımız ve ilk bakmamız gereken yere bakmadık bu firmanın sahipleri kim????

nasıl insanlar diye??? eğer buna bakmış olsaydık bugun burada bulunmazdık. yer yüzünde bunlardan daha adi insan yoktur sanırım...

ama burayı da takip ediyorlardır muhtemelen ne yaparsanız yapın elimizdekileri vermıyoruz aq.istersen 1 tl yap.biz sabırla bekliyoruz.satışlar arttı enerjide fena degıl .kredi ödemeleriniz elbet bitecek aq. o bitince ne bahane bulacaksınız bakalım...

İnşallah spk denen kurum işini yapar sizi tmsf ye devir ederse zaten ozaman 10 tl mı oluyonuz 100 tl mi? ozaman görürüz..

Siz bu akılla devam edin...

Sayfa 30/289 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •