Sayfa 46/289 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon
Arama sonucu : 2312 madde; 361 - 368 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

1. albea34 tamam arkadaşım sen keyfini sür 3/5 gün bir şey dediğim yok
    ne berbat bilançolar nerelere gidiyor golts mı gitmeyecek gider umarım
    ben basit şeyler söylüyorum
    - göl enerjinin sitesine girin beş yıllık bilançoda ki satışlarına bakın ( kışın meydana gelen yağışlar ile artan üretim olmuştur) ki bu sene biraz daha fazla yağış olmuştur katkı bu nedenle biraz daha fazla ama kur riski çok fazla 70 mlyon euro kredi var akbank malta şubesine
    - göltaş çimemto da ise %35 azalma var

ve en önemlisi her zaman derim ve bu nedenle tercih ettim sadece çimento değildir göltaşı fakat tercihim yanlışmış inşaatın zirve yaptığı zamanda bile istenilen seviyelere gelmedi
    bu bozuk ortamda gelir mi umarım kalın sağlıcaklar başka da yazmam
    çimento yada enerji satış haberler ya sa bu minbalde haber akışları herşey değiştirir ve ismail tarman haberleri

2. Rowning, güzel kardeşim, faydalı bilgin varsa buradakilerin iyiliği için paylaşman lazım, insan olana da bu yakışır.. Lakin hisse 50 liralarda olsa sana katılırım, eksik tarafları bende paylaşırım, şirketin durumunu yakinen görmek için genel kurula katıldım ve şirket yöneticilerine sorulması gereken bütün soruları sordum.. Büyük ablalarına hisse yatırımcısı çok mağdur rahmetli şevket beyi rahmetle anmıyorlar bile dedim.. hisse zaten varolan bu eksikler yüzünden 10 lira olmuş, bundan daha kötüsü olabilirmi bence olmaması lazım, ama ülke batarsa o zaman sözümüz olmaz.. İhracatın artması çok önemli, yakında beyaz çimento üretimine de başlayacaklar, beyaz çimento ile birlikte ihracat dahada artacak.. İç piyasa daralması sonsuza kadar devam etmeyecek.. Son sözüm bu fiyatlardan yatırım yapan orta ve uzun vade de çok yüksek oranda prim elde eder.

Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Hisse buralardan düşüş trendini bitirir UV yükseliş trendi başlar

4. sn albe34 aramızda ki fark sen abartma peşindesin ben gerçeklik peşindeyim bu kur ile ihracat artmıyorsa zaten kepazelik olur ne bilgisi istiyorsun göl enerji yıla yayılan bir üretim yapması mümkün değil iklim şartları nedeni ile çimento sektörel olarak zaten belli
    şu konuda aynı fikirdeyim herkes ile bu kadar kötü bilançoları gönderdiği dönemde golts iyi kar açıklayarak güzel iş çıkarmıştır
    ama harika dönemlerinide yaşadık bu şirketin
    sana tek soru soracağım
    geçmiş yıl karları nerde neden temettü verilmedi ya da sermayeye eklenmedi
    bu paralar nerde

6. Nasıl arkadaşlar GÖTTAŞ ile tanistiginiza memmunmusunuz.sabahları böyle olur ama öğlenleri ve ikindi vakitleri daha bir GÖTTAŞ olur..GAP ı doldurmadan gitmez ..bilanço tavanlari o zaman gelir..su gelir gümbür gümbür GÖTTAŞ sen biraz otur)

7. Hacimli yukarı olmadıkça gerçek bir yukselisten bahsedemeyiz.. Ha hacimsiz yukarı giderse ornek 20 kusurlere o zaman malı toplamışlar bomba bir haber var derim..ama bunların hepsi fanteziden öte birşey değil..çünkü bu hissenin adi GÖT TAŞ

8.  Alıntı Originally Posted by lpö Yazıyı Oku
    Hacimli yukarı olmadıkça gerçek bir yukselisten bahsedemeyiz.. Ha hacimsiz yukarı giderse ornek 20 kusurlere o zaman malı toplamışlar bomba bir haber var derim..ama bunların hepsi fanteziden öte birşey değil..çünkü bu hissenin adi GÖT TAŞ
    eksi kapatırsa şaşırmayın. yazmıycam da .bazı arkadaşlar hala bazı şeyleri anlamıyorlar.buradan kanıt olsun diye yazıyorum.umarım yanılırım.haksız cıkarım.ama göltaş sağolsun düşme konusunda hiç yanıltmıyor.

Sayfa 46/289 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •