Sayfa 58/288 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon
Arama sonucu : 2304 madde; 457 - 464 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Dün bu uv analizimi paylaştığım arkadaş burun kivirdi. Ya nasip ! Aylık grafikte MACD yukarı kirdiginda biz ışığı görürüz diğer arkadaşlar tünele girerler ! İnsaAllah bu hayal gerçek olur

Sn. Goltas Sn. Kapadokyalı
    Uzun süredir yatırımcısını üzen bir şirketin ortağı olmak kolay değil. Sizi anlıyorum.
    Artık geçmiş geçmişte kaldı deyip pozitif düşünelim. İnşaAllah güzel haberler ve bilançolar gelsin. Sizde sevinin bizde sevinelim.
    Artık tünelin sonundaki ışık görünüyor.

Saygılarımla
    Geçen sene 1 ay kadar uğraştım ben bununla 61-64 fiyat aralığında, üç beş kazandım hepsini geri verdim zarar başlamadan çıkıp ekrandan attım. Temele bakınca ucuz duruyordu, bir buçuk yılda nerelere gelmiş...

Sn. Cool alınır mı satilir mı

Sn. Cool alınır mı satilir mı
    Düşeceği kadar düşmüş elimde olsa unutur beklerdim, buradan satılmaz bence. Bu tür patron hisselerinden sembolik alınabilir, fazlası sinir stres sahibi yapar. Nthol, gsdho falan da bedava ama patron faktörü var onlarda da.

5.  Alıntı Originally Posted by kapadokyalı Yazıyı Oku
    sn Albea, eskiden bende sizin gibi bu hissede çok olumlu şeyler yazdım hatta fiyat 80 lerdeyken 340 bile görebileceğini yazdım kötü bir niyetimiz yok tabiikide, ama sn Göltaş kardeşim bu hisseyi aldıktan sonra anlamışki patronların iyi niyetli olmadığını bizler her olumlu yazılar paylaştığımızda hep bize muhalefet oldu paylaşmayın böyle uçacak kaçacak türden yazıları diye haklı olduğunu uzun zaman sonra bende anladım, çünkü buraları okuyan bir sürü insan oluyor çoğuda benim gibi şaşkın hep zararda olanlar sizin bu yazılarınızdan illaki etkilenip mal alacaktır, şunu kesin bir dille söyleyebilirimki bu hissenin sipeği yok burada patron ve biz varız patronlarda ky düşmanı burada nekadar ky çok olursa kazanma şansımızda o kadar çok azalıyor. Sn Göltaş kardeşime sormamın sebebi bayadır burada yazmıyor sizinde yorumlarınızı okuduktan sonra kendisi buralardaysa bir yorumunu almak istedim o da açık bir şekilde yorum yaptı ve değişen hiçbir şey olmadığını anlamış oldum burada tartışmaya hiçbir sebep yok ALLAH ömür verirse satmaz isek maalesef uzun yıllar burada olacağız ama İNŞALLAH herşey sizin öngörünüz doğrultusunda olur.
    Teşekkürler kapodokyalı. O arkadaş hala bir şeyler yazmış cevabı tahta verdi sanırım..

"Mızrak aşağı"

Topikmi arenami?yoksa bende gladyatör müyüm

7.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Topikmi arenami?yoksa bende gladyatör müyüm
    Serdar bey,
    Sn.göltaş'ın fikirlerini kabul etmesemde, saygım sonsuzdur herkes fikrini söyler, lakin kendi gibi düşünmeyen bir paydaşını yermeyecek, alay etmeyecek, herkes haddini bilecek, burada birşeyler paylaşılıyorsa emek harcanıyor demektir, beğenmesen de saygı duymak zorundasın. Bugün bütün sanayi şirketleri uçmuş da bir tek göltaş düşmüş gibi, hala aynı teraneden laf söylemeye devam ediyor... Ben göltaş'a 80 lira olduğu zamanlarda da ortak oldum lakin stop denen bir şey var baktın seni üzüyor satarsın, başka yerde nasibini ararsın.. Şu an 10 liraya düşen göltaşı konuşuyoruz, elinde uzun süredir taşıyanların haklı isyanına elbette katılıyorum.. Ancak yeni alıcı gelmezse bir hisse nasıl yükselecek, tabiri caizse çamura düşen altın gibi buda elbet değerini bulacaktır. Piyasa şartları kötü olmasaydı, inşaat sektörü durmasaydı bu fiyatlara gelmesi mümkünmüydü, faizler düşmeye piyasa canlanmaya başladığında ilk etkilenecek sektör inşaat sektörü olacaktır.. BU BEDAVA SAYILACAK FİYATLARDAN YATIRIM YAPANIN KAYBETME RISKI %10 İSE KAZANMA ORANI EN AZ %100 OLACAKTIR .. BU RİSK ALINMAZMI.. Geçmiş yazılarımda bende bahsettim sahiplerinin ******** olduğunu, lakin borsaya kote olan şirketlerin kaçının sahibi şerefli, 2 elin parmaklarını geçmez.. Fazla demogojiye de artık gerek yok, bu son karşılık yazısı olsun, Rabbim herkesin de gönlüne göre versin..

Sn.albea34
    Bilgi varsa paylaşılmalı
    Dususler ve yükselişler olacak
    1. Düşüş sebebini bulduk
    Patronlar!

Sayfa 58/288 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz