Sayfa 59/289 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon
Arama sonucu : 2312 madde; 465 - 472 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Sn.albea34
    Bilgi varsa paylaşılmalı
    Dususler ve yükselişler olacak
    1. Düşüş sebebini bulduk
    Patronlar!
    2. Sebep: Muz Cumh. Yasaları..Adam şirketin %30 na sahip..Ama tüm geliri- gideri parayı hesapsızca yönetiyor. İç ediyor..Hesap soran yok..Düzeltelim yasaları diyen yok

Maalesef buyurduğunuz gibi

3. halen değişen yok halen tartışma devam ediyor ))
    sorun şirket mi yönetim mi ? yoksa ismail tarman mı ? demireller mi ? ilhan kesici mi ? yoksa halka açıklığının fazla olması mı ? şirketin düzensiz kar yapısı mı ?
    iştirakleri mi ? göl enerjinin sermaye yapısı mı ?yoksa göl enerjinin euro borçları mı ?
    bunlara karşı maddi duran varlıkları ve göl enerji ye sahip olan golts komik piyasa değerine sahip

4.  Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    halen değişen yok halen tartışma devam ediyor ))
    sorun şirket mi yönetim mi ? yoksa ismail tarman mı ? demireller mi ? ilhan kesici mi ? yoksa halka açıklığının fazla olması mı ? şirketin düzensiz kar yapısı mı ?
    iştirakleri mi ? göl enerjinin sermaye yapısı mı ?yoksa göl enerjinin euro borçları mı ?
    bunlara karşı maddi duran varlıkları ve göl enerji ye sahip olan golts komik piyasa değerine sahip
    Sorun, paralı bir speğin olmaması şirket paralı bir spekle anlaşsın bak hisse nerelere gidiyor hisse imtiyazlı olduğu içinde kendiliğinden hiçbir spek yanaşmıyor sadece küçük guruplar günü birlik vurkaç yapıyor senelerdir bu şekilde devam ediyor yani anlayacağımız patronlar hisse değeri düşmüş düşmemiş hiç ama hiç umurlarında değil.Ytd.
    Son düzenleme : kapadokyalı; 07-07-2019 saat: 01:23.

5. Hele yabancıların bu tür hisselerle hiç işi olmaz,yabancı alımları göstermelik ilgi çekmek ve birde bizim gibi ky burada tutmak bizim paralar adamlara bedava kredi imkanı sağlıyor bizim paraları şimdiye kadar zaten 5 e 10 katlamışlardır faizde dolarda ve diğer hisselerde.Ytd.

6. Şimdi bu fiyatlardan hepimiz anlaşalım satalım kimse kalmasın hisseyi tamamen ellerine geçirsinler hemen yönetim kararı ile 100de 2500 bedelsiz bir sermaye artırımı ile hisseyi soluksuz tavan serisi ile 150 ye çıkartııp ortalama 50 ye herkesi mallandırırlar, ben bu hisselere artık bu gözle bakıyorum,bilmem doğrumu.Ytd.

7. Şirkete 1 yıl önce özel denetimci atandı birsey çıkmadı

tüm elektrik üreten şirketler devlete usd ile elektrik satıyor bunlar satmıyor....

Şirketin gelirleri tl usd ve euro ile borçlanma yapılıyor

Yönetim ve başkan her yerden para alıyor gol enerjiden,çimentodan ,ormadan ....60 bin tl maaas alıyor ....

Aksu ile kavgalılar

Bu şirket ve yatırımcıları için kurtuluş satışdır kimse ortak olmak istemiyor

Bu söylediklerimi yapan şirketten hersey beklenir bakarsınız uyduruk bir haberle tavan serisi yada taban serisi .....

Biz yatırımcılar için ise kendimize soyle sormamız lazım bunca kurumsal yonetilen şirketler varken neden aile şirketlerine yatırım yapıyorum?

Evet fiyatlar geçmişe gore cok ucuz ama diger şirketlerde de ucuz bir tek bu degil yani örnegin halkban 21 tl simdi 6 tl devletin bankası birde yani bu tür örnekler saymakla bitmez 13 yıldır sürenen hisse ne zaman harekete gecer ?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Birkaç gün foruma bakmamıştım.Ne yapmışsınız ortaklar ya...Ne gerek var bunlara.

Şahsen ben sadece kendime kızıyorum.Hissenin düşeceği grafikte görünüyordu fakat uzun yıllardır taşımanın verdiği duygusallıkla ,yok feyk yok ayı tuzağı diyerek kendimi avuttum.
    Kasım 2017 de düşeni kırınca elliotta 3.dalga başladı ve mokoko hızlandı.Patron şirketide olsa kurumsal şirkette olsa çoğunlukla teknik yol gösteriyor.
    Hata bizde yanlış yerde alıyoruz.
    Pgsus u 2013 de 44 den alan yatırımcı yıllarca ağladı ama 11 den alan bayram ediyor.

Sağlıkla kalın.

Sayfa 59/289 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •