Sayfa 147/165 İlkİlk ... 4797137145146147148149157 ... SonSon
Arama sonucu : 1319 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: TGSAS - TGS Dış Ticaret

1. Arkadaşlar son çıkan haberde kar payı dağıtılmayacak diye kapa düştü. Bu karar yönetim kurulu kararıdır. Takip ettiyseniz yönetim kurulu kararı her yıl kar payı vermeyelim şeklindedir. Genel kurulu 7 Nisanda yapılacak ve oradan eminimki hisse geri alım ve kar payı verilmesi şeklinde karar çıkacaktır. Bir haftada %45-50 kayıp ciddi bir kayıptır ve hiç bir şirket sahibi böyle bir düşüşü görmezden gelemez. Sonuçta şirketin belli bir prestiji var. Mallarını şirket üzerinden ihraç eden firmalar emin olunki sağlam şirket imajını arar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    “Zenginlik, mal çokluğu değildir. Asıl zenginlik gönül zenginliğidir.” buyurmuştur. (Müslim, 1741)

2. ne olacak böyle hergün taban

3. yazık tek kelime ,yapılan işlemlerin % 10 gerçek geriye sol cepten sağ cebe, çalıştığınız aracı kurumlardan canlı alım satım kademe bilgisi isteyin o zaman gerçekleri görürsünüz...

4. paranın olduğu yerde hertürlü adilik vardır, şirket nasıl% 50 değer yitriyor? patron neden müdahil olmuyor düşüşe demek ipin ucu kimdeyse puştluk ondan yayılıyor allah kurtarsın diyorum

5. Diğer kağıtlarda olduğu gibi maalesef bunuda kaçırdık ,çünkü gemi navlunları rekor artışla devam ediyor ,geç uyanıyoruz geç petun da olduğu gibi

6.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Diğer kağıtlarda olduğu gibi maalesef bunuda kaçırdık ,çünkü gemi navlunları rekor artışla devam ediyor ,geç uyanıyoruz geç petun da olduğu gibi
    Korkma yarın 3.80tl den geri alırsın, borsa endeksini yeterki ekside görmesin.

7. Evet kafasına göre

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

8.  Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    Evet kafasına göre

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Buralarda kimse kalmadı galiba. Hissenin sadece üretim yapmaması ihracat ve ithalatla alım satımıyla iş yapması, birde takaslara baktığımız da hissenin toplu olması güzel bir durum. ama burası borsa ne olacağı belli olmaz.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

Sayfa 147/165 İlkİlk ... 4797137145146147148149157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •