Sayfa 148/167 İlkİlk ... 4898138146147148149150158 ... SonSon
Arama sonucu : 1329 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: TGSAS - TGS Dış Ticaret

1. Burdayiz bekleyicez

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

2. Biraz kiprasti .. bakalım..

Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

3.  Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    Biraz kiprasti .. bakalım..

Ben anlamıyorum zararı olan tarım şirketleri lot sayısı tgsasla aynı ama tarım hisseler tavan tavan gidiyor. Kârı olan şirket belki kasasında döviz olan bir şirket hala yerinde sayıyor. Tek güzel tarafı takasta hisse toplu duruyor.

4. Takaslara baktığımda Deutsche 26 bin lot almış gördüm. Yavaş yavaş yabancılar alıma mı geçti yoksa.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

5.  Alıntı Originally Posted by teknisyen Yazıyı Oku
    Takaslara baktığımda Deutsche 26 bin lot almış gördüm. Yavaş yavaş yabancılar alıma mı geçti yoksa.
    Yani evet su sacma sacma hisselerrin gittiği bugünlerde ..neden gitmez anlamak mümkün değil

Borsada çok saçma şirketlerde çok saçma paralar kaybettim kendi çapımda ama burada kaybettiğim para kadar sarsmadı beni , ihracat bitmediği müddetçe bu şirkete de bir şey olmaz dedim aldım almaz olaydım.Yaptığı işe bakınca 6 liralardan neden 2 liralara geldi bu kadar sert düştükten sonra diğerleri gibi neden tepki vermiyor hala anlamış değilim. Acayip bir hisse. Allah yardımcımız olsun.
    Yukardaki beyanlarım yatırım tavsiyesi olmayıp, şahsi fikir, deneyim ve öngörüleri ihtiva eder.Herkese bol kazançlar.

7. Ya anlamıyorum bu hisseyi, kârı olmayan bitik firmaların bile hisseleri tavan tavan gidiyor. Bu hissenin zararı olmadığı halde lot sayısı az olduğu halde, temettü verdiği halde bu fiyatlardan bir ileri iki geri yapıyor

8.  Alıntı Originally Posted by teknisyen Yazıyı Oku
    Ya anlamıyorum bu hisseyi, kârı olmayan bitik firmaların bile hisseleri tavan tavan gidiyor. Bu hissenin zararı olmadığı halde lot sayısı az olduğu halde, temettü verdiği halde bu fiyatlardan bir ileri iki geri yapıyor
    Bu Twitter üstadları gözüne kestirmezsse gitnez..daha once jaws vardi o biraz parlatiyordu bunu
    .corona dan sonra adam piyasadan kayboldu ..k.yatirimcinin eline verdiler..

Sayfa 148/167 İlkİlk ... 4898138146147148149150158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •