Sayfa 149/166 İlkİlk ... 4999139147148149150151159 ... SonSon
Arama sonucu : 1321 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: TGSAS - TGS Dış Ticaret

19 Mayısı Bayramını kutluyor herhalde tahtacı Durduk yere neden tavan oldu ki
    Yukardaki beyanlarım yatırım tavsiyesi olmayıp, şahsi fikir, deneyim ve öngörüleri ihtiva eder.Herkese bol kazançlar.

2.  Alıntı Originally Posted by Enes SENCER Yazıyı Oku
    19 Mayısı Bayramını kutluyor herhalde tahtacı Durduk yere neden tavan oldu ki
    Herkese bol kazançlar arkadaşlar ben bugün satıp çıktım. Inşallah hissede olanlar daha çok kazanır.

Sağ olun Sayın Teknisyen, Allah güle güle harcamayı nasip etsin.Bir tavan daha yapsak ben de yoluma bakacağım, nasip. İnşallah bir de ramazan bayramımızı tavanla kutlar tahtacımız.
    Yukardaki beyanlarım yatırım tavsiyesi olmayıp, şahsi fikir, deneyim ve öngörüleri ihtiva eder.Herkese bol kazançlar.

4.  Alıntı Originally Posted by Enes SENCER Yazıyı Oku
    Sağ olun Sayın Teknisyen, Allah güle güle harcamayı nasip etsin.Bir tavan daha yapsak ben de yoluma bakacağım, nasip. İnşallah bir de ramazan bayramımızı tavanla kutlar tahtacımız.
    Inşallah kardeşim. Allah gönlüne göre versin inşallah.

5. Ee neoldu buna şimdi

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

Dün günlük hacim ortalamasını 5'e katlamıştık, perşembenin gelişi çarşambadan belli olmuştu ama değerlendirmeyi bilemedik. Nasip.

7. Bugün alan satan kim ..burada paylasacak arkadaşlar yok mu

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

8. kimse yok mu burada

Sayfa 149/166 İlkİlk ... 4999139147148149150151159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •