Sayfa 3/165 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 1318 madde; 17 - 24 arası.

Konu: TGSAS - TGS Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by arifmu Yazıyı Oku
    Buralar dip hocam daha aşağı salmaz.benim alım noktam buralar... ama beni dikkate alma ytd. Kimsenin günahı lazım değil

Sent from my LG-D693TR using hisse.net mobile app
    Dibin dibi vardır bulaşanlar uzuncu olmayı göze almalı.
    Turkspeed in sesi kısıldı galiba

2.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Dibin dibi vardır bulaşanlar uzuncu olmayı göze almalı.
    Turkspeed in sesi kısıldı galiba
    Yoo burdayiz dostum malimizi aldik zararimizi yazdik bekliyoruz bekleyecek cok zamanimiz var eninde sonunda istedigim seviyeye gelecek 3 sene bekleyecek surem var sikinti yok bende kredili alan dusunsun

3.  Alıntı Originally Posted by turkspeed Yazıyı Oku
    Yoo burdayiz dostum malimizi aldik zararimizi yazdik bekliyoruz bekleyecek cok zamanimiz var eninde sonunda istedigim seviyeye gelecek 3 sene bekleyecek surem var sikinti yok bende kredili alan dusunsun
    Ooo speed bey burdaymış bende uğradı sonra gitti diye düşünmüştüm.altı aydır sürünüyo bi altı ay daha sürünsün bekleriz haziran gibi hareketlenme olur tahminim.kağıt gözünü aşağı dikti dün alış kademeleri bom boştu beki 6-7 bin lota taban yapacak gibiydi buda speğimizin burdan maliyetlenmek istemediğini n işareti olarak algılanabilir.geçenki düşürdüğü seviye 3.29 du.istese iki seansta gösterir ama yeteri kadar malı boşaltmamışta olabilir.malı kaptıejrdığı belli oldu ben artık 4 ü görmesinin bile bi kaç ayı bulacağını düiünmeye başladım..beklemekten başka çare yok

4.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Ooo speed bey burdaymış bende uğradı sonra gitti diye düşünmüştüm.altı aydır sürünüyo bi altı ay daha sürünsün bekleriz haziran gibi hareketlenme olur tahminim.kağıt gözünü aşağı dikti dün alış kademeleri bom boştu beki 6-7 bin lota taban yapacak gibiydi buda speğimizin burdan maliyetlenmek istemediğini n işareti olarak algılanabilir.geçenki düşürdüğü seviye 3.29 du.istese iki seansta gösterir ama yeteri kadar malı boşaltmamışta olabilir.malı kaptıejrdığı belli oldu ben artık 4 ü görmesinin bile bi kaç ayı bulacağını düiünmeye başladım..beklemekten başka çare yok
    Dostum tekkeyi bekleyen çorbayı içer sikinti yok duserse mallaniriz cikarsa mangal yapariz yer iceriz sikinti yok

5. Eyvallah kardeşim kazanırsaak mangal

6. 2 gündür düşmesine bir anlam veremedim......ytd

7. Mangalin masasini elimize verdiler

8. Hunter kardesim mangali koruklemek lazimda ates hic harli yanmiyo bi el atmak lazim bugun direkten donduk yarin ne olacak gorecez

Sayfa 3/165 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •