Sayfa 5/166 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 1323 madde; 33 - 40 arası.

Konu: TGSAS - TGS Dış Ticaret

1. Arkadaşlar bunun ödenemeyen itfa'si ne oldu bilgisi olup paylaşan olursa sevinirim..

2.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Can sıkıntısı kağıt.4.22 de devre kesmişti niye kastin düşecen 3.78 lere ne diye devre kesiyon.sahtekar olmuş piyasa yapıcısı.burdan sana mal mul yok git şöyle 5.50 lere bak o zaman sagam n olur.beşiktaşla başa baştın şimdi bjk 6.17 yi gördü sen sürün sürüngen
    Bugun gun sonunda gitmezse dahada gitmez tekniktede oyle gorunuyor bakalim gun sonunda yoksa evladiyelik saklayacam bi dahada bakmaycam yuzune ko...dum hissesine. yatirim tavsiyesi degildir sahsi dusuncem

3. Bugün 3.83 lerden malımın büyük kısmını verdim.adam resmen dalga geçiyor endeks 90 bin olmuş süründürüyor.endeks yüzde olsa 4 ü geçeceğe benzemiyor

4.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Bugün 3.83 lerden malımın büyük kısmını verdim.adam resmen dalga geçiyor endeks 90 bin olmuş süründürüyor.endeks yüzde olsa 4 ü geçeceğe benzemiyor
    Hani mangal yakacaktik be hunter ? )

5.  Alıntı Originally Posted by turkspeed Yazıyı Oku
    Hani mangal yakacaktik be hunter ? )
    Valla speed kardeş iki haftadır ne alsam zarar ne alsam aşağı acayip başım dönüyo artık borsaya ara versem iyi olacak.tegsası 419 ort ile almıştım bu kadar düşeceğine ihtimall vermemiştim.ama bazı kağıtları takip edip alacağım.kafam şişti beklemeye karar verdim

6.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Valla speed kardeş iki haftadır ne alsam zarar ne alsam aşağı acayip başım dönüyo artık borsaya ara versem iyi olacak.tegsası 419 ort ile almıştım bu kadar düşeceğine ihtimall vermemiştim.ama bazı kağıtları takip edip alacağım.kafam şişti beklemeye karar verdim
    Üstad geçmiş olsun ama ihtiyaç yoksa keşke satmasaydın yaa. Dip artık buralardan aşağısı güç. Bu gün yarın yine bi 4 hareketi yapacak mecbur. Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Gecmis olsun diyelim o zaman dostum geride kalanlarada sabr ben basta olmak uzere baska hisselerde gorusmek uzere o zaman

8.  Alıntı Originally Posted by arifmu Yazıyı Oku
    Üstad geçmiş olsun ama ihtiyaç yoksa keşke satmasaydın yaa. Dip artık buralardan aşağısı güç. Bu gün yarın yine bi 4 hareketi yapacak mecbur. Ytd
    Yüklü miktar satış yaptım artış olursa bilinki benim sayemde olacak.ben kazanamadım siz kazanın değerli arkadaşlar.

Sayfa 5/166 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •