Sayfa 92/166 İlkİlk ... 42829091929394102142 ... SonSon
Arama sonucu : 1323 madde; 729 - 736 arası.

Konu: TGSAS - TGS Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by GALİP Yazıyı Oku
    Kucuk yatirimci kardeslerim hisselerden cikin yatirin paranizi faize mayis ayina kadar yatin kulaginizin ustune buyukler hep yedire yedire hisseden nakitegeciyorlar....yilbasindan itibaren borsalar kirmiziya donecek....kagidi tasiyacaginiza....nakte gecip dip olusmasini bekleyin
    sen cahil bir provokatörsün bu kagıt 1..00 lirada olsa yine on liradır..

2. Demedim mi canlarım.....bekleyin daha ... Tren gelecek ......ama nisan ayında gelecek....siz beklerken ben al satlarla %25 + koydum msgyo+afyon+ereğli+mrshl günlük tradeler ile %5 450 lot ta tgsas tan yüksekten sat 4,85 ten al ile koydum....siz treni bekleyin daha gelecek...yakındır spk onayı ay sonuna onaylanır sizde %500 kazan

3. Uyuz eşşek gibi bu kağıt yaa

4. Tebrikler üstad iyi iş cikarmissin

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. teşekkürler....huyumdur..beklentisi olan kağıda yatarım.....hareketin başlamayacağını hissettiğimde sermayenin yarısı ile günlük trade yaparım....ki son zamanlarda borsa endeksi de buna müsaade etti.....sattığımızdan fazlasını alarak geri döndük çok şükür

6. kızımızın eli kulağında artık.....doğun sancıları için gün sayıyoruz....vira bismillah

7. gençler keyifler yerinde galiba ...makara--tukara---video felan..ne ayak...tgsas kıpırdamıyormu daha....ne beklentiymiş peh..ömrümüz bitiyor bu kağıtta tık yok...almak isteyene veriyorlar boyuna 4,85-5,00 tl aralığından döşüyorlar kağıdı

Sayfa 92/166 İlkİlk ... 42829091929394102142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •