Sayfa 143/166 İlkİlk ... 4393133141142143144145153 ... SonSon
Arama sonucu : 1321 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: TGSAS - TGS Dış Ticaret

1. Vergi dairesi kârı son açıklama tarihi 2 Mart , son günü bekliyor

2. Bilanço yu bekliyoruz

3. Ne kiymetli bilancon varmis a........ k yaa

4. Şirket yönetimi ni kutluyorum sanki milyar dolarlık kâr aciklayacaklar. Yatırımcı size nasıl güvensin.yazikk

5. Konsolide kar açıklama tarihi en geç 10 Mart. Konsolide olmayan karlar bugün son. Tgsas da konsolide kar açıklayacağı için 10 Mart a kadar bekleyeceğiz.

6. 02 mart vergi dairesi bilançosunun son günüydü ve şirket göndermedi.Bunun bir yaptırımı yokmu SPK ya yazalım bakalım

7. kapanışa yakin basilan kagitlar benim nazarimda iyidir..endekse uymayan tahtada iyidir..tahtadaki adam sizi biktirir..delirtir..cildirtir..saga sola bakarsiniz şu nereye gitti bu nereye gitti bu yerinde sayiyor..bunu neden almadim diye ic gecirisiniz..borsa size ateşten gömlek olur böyle durumlarda..dogru zamanda dogru kagittasaniz bu cektikleriniz zamani geldiginde fazlasiyla size iyi bir kazanc saglaycaktir..yada maliyetime geldi kacip kurtulayim dersiniz..sonrasindada gitti diye kahir olursunuz..yap oradan bir Cem karaca Hep kahir Hep kahir şarkısına baglanir mesele inandiginiz kagidi dogru zamanda dogru yerde sonuna kadar bekleyin...Gelelim TGSAS kardesimize son dakikalar üstleri doldurdu baskiladi..endekse uydurmadi..tahta sahibinin vardir bir bildigi..bilanco gelsin görelim bakalim 4ç ne yapmiş..sonrasinda dogru yerdemiyiz bakariz..

8. Tek beklentisi bilanço olan bu tarz patron-spek kağıdından başka bişey beklenemezdi zaten.

Geçmişine bakınca yıllardır bilanço tarihini sektirmeden şirket ne hikmetse borsalar için en karmaşık en kötü senaryoların olduğu ya da olabileceği 15-20 günlük zaman dilimini değerlendireyim deyip özellikle bilanço açıklamıyor.

Bu ancak böyle patron-spek kağıtlarında olur.10 bin 20 bin tl ye tamah eden çulsuzlara hastır bu durum.

Sayfa 143/166 İlkİlk ... 4393133141142143144145153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •