Sayfa 144/166 İlkİlk ... 4494134142143144145146154 ... SonSon
Arama sonucu : 1321 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: TGSAS - TGS Dış Ticaret

1. Neden kızıyorum....çünkü...şu anda yeni kurulmuş kıytırık şirketler bile en azından vergi dairesi bilançosunu gönderdi...

Bizimki eski çakal ya...biliyor prosedürü.ona göre davranıyor.

2. Gerçekten kendisini tebrik ediyorum.Çok kral ve tecrübeli borsacıymış spek.

3. Bu kadar beklettiler umarım beklentilerin üzerinde kâr açıklarlar

4. Benzer iş yapan Psdtc nin bilançosunu beğenmedim.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

5. Bugün biraz hareketli bugün mü açıklanacak acaba bilanço?

6. Yok açıklanmaz. Şirketi aradım ayın 10 una kadar vaktimiz var diyor. Bilanço denetçi firmadan gelmemiş daha.

Alıntı Originally Posted by gulum26 Yazıyı Oku
    Bugün biraz hareketli bugün mü açıklanacak acaba bilanço?

7.  Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Yok açıklanmaz. Şirketi aradım ayın 10 una kadar vaktimiz var diyor. Bilanço denetçi firmadan gelmemiş daha.
    Sn.kazankazan...çok ilginç değil mi?

Yıllardır denetçi firmadan vaktinde...hatta vaktinden önce gelen bilanço bu sene gelmemiş.Hemde önceki yıllara göre 20 gün kadar gecikmiş.

Şimdi bu geçmiş 20 günde nolmuş.Hisse fiyatı iyi bir bilanço beklentisi ile 6 - 6,50 arasında seyrediyormuş ama bir taraftan Suriye diğer taraftan Corona virüsü riskleri hat safaya çıkmış.Bu arada 6 tl üzerinde akyatırım ciddi mal çıkışı yapmış.Muhtemelen yatırım finans işyatırım v.s gibi kurumlarda çıkmış.

Sonra nolmuş;hisse ilk önce 5.40 anlık gösterilip tekrar 6.20 görmüş ve onun akabinde geçen hafta çarşamba günü aşşağı yönlü baskıyla 5.72 kapanmış ve bür gün sonra perşembe günü endeksle beraber 4.86 taban olmuş.Sonrasını biliyorsunuz zaten...

O yüzden böyle patron-spek hisselerinde böyle durumlar yaşanabiliyor maalesef.Zaten siz bu gün şirketi aradım konuştum demişsiniz ve karşınızdaki kişinin rahatlığınıda farketmişsinizdir.

Bunun yasal bir yaptırımı olmadığını bildikleri için rahatlar.

8.  Alıntı Originally Posted by Dexter7995 Yazıyı Oku
    Sn.kazankazan...çok ilginç değil mi?

Yıllardır denetçi firmadan vaktinde...hatta vaktinden önce gelen bilanço bu sene gelmemiş.Hemde önceki yıllara göre 20 gün kadar gecikmiş.

Şimdi bu geçmiş 20 günde nolmuş.Hisse fiyatı iyi bir bilanço beklentisi ile 6 - 6,50 arasında seyrediyormuş ama bir taraftan Suriye diğer taraftan Corona virüsü riskleri hat safaya çıkmış.Bu arada 6 tl üzerinde akyatırım ciddi mal çıkışı yapmış.Muhtemelen yatırım finans işyatırım v.s gibi kurumlarda çıkmış.

Sonra nolmuş;hisse ilk önce 5.40 anlık gösterilip tekrar 6.20 görmüş ve onun akabinde geçen hafta çarşamba günü aşşağı yönlü baskıyla 5.72 kapanmış ve bür gün sonra perşembe günü endeksle beraber 4.86 taban olmuş.Sonrasını biliyorsunuz zaten...

O yüzden böyle patron-spek hisselerinde böyle durumlar yaşanabiliyor maalesef.Zaten siz bu gün şirketi aradım konuştum demişsiniz ve karşınızdaki kişinin rahatlığınıda farketmişsinizdir.

Bunun yasal bir yaptırımı olmadığını bildikleri için rahatlar.
    Salıya kadar bekleriz artık.

Sayfa 144/166 İlkİlk ... 4494134142143144145146154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •