Sayfa 98/166 İlkİlk ... 488896979899100108148 ... SonSon
Arama sonucu : 1321 madde; 777 - 784 arası.

Konu: TGSAS - TGS Dış Ticaret

1. Daha açıklanmadı şirket tarafından...

Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    mal almak için bekletiyorlar çok kurnaz adamlar çok erken satmışsın yavruları alsaydın neyse hayırlı olsun..
    Sattığımın altı fiyatta ama içimden almak gelmiyor tahta hem çok sığ hemde spek tahtayı yukarı taşımak yerine milleti mallandırıyor. Bölündükten snra belki hareket olabilir. Size ve burdaki tüm yatırımcılara bol kazançlar dilerim. Saygılarımla.

3.  Alıntı Originally Posted by marinsea Yazıyı Oku
    Sattığımın altı fiyatta ama içimden almak gelmiyor tahta hem çok sığ hemde spek tahtayı yukarı taşımak yerine milleti mallandırıyor. Bölündükten snra belki hareket olabilir. Size ve burdaki tüm yatırımcılara bol kazançlar dilerim. Saygılarımla.
    sağol hayırlısı..

4. hey maşallah nazar değmesin uçuyor tutabilene aşkolsun......pazartesi çöküş başlıyor borsalarda...bakalım tgsas nekadar düşecek.....burda oyalanmayın merkoya gelin gardaşlar....galip aganız yeni giriş yaptı...uçmak nedir görün

5. Galip ağa merkoyu 1 tl den aldı yatırımcı gelsinde mal basmak için bekliyor tabiki bu bizim bildiğimiz patronla başka şekilde anlaşmadıysa.....ytd

6. Benim hedefim 4 ay içinde 2,5 tl galip agayı bilen bilir 18.milyon lot takaslarda indirmiş+9 milyon lot şartlı bedelli arttırmış.....boşuna bukadar parayı yatırmaz bu adam var bir bildiği.....galipi bilen bilir yakında alım fırsatı vermeden 6-8 aralığına getirir........merko patronu ile de geçmişi var bu işlerde....

7. Bu kadar parayı 1 liradan akıp 0,50 tl den satıp zarar etsin diye yatırmamıştır herhalde.....okadar lotu en az 3 tl den satmak isteyecektir......bu kadar lotu satabilmek içinde en az 5 tl leri göstermesi lazım......1-3 bilanço dönemi içinde bu iş tamam olur diye düşünüyorum

8. Ben 1,08 den 50 bin lot yattım hayırlısı bakalım

Sayfa 98/166 İlkİlk ... 488896979899100108148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •