Special Days Image
Sayfa 3/101 İlkİlk 123451353 ... SonSon
Arama sonucu : 806 madde; 17 - 24 arası.

Konu: orta vade model portföy ( temel-teknik-kademe analizi )

1. Evet. Allah utandirmasin.

2.  Alıntı Originally Posted by erdals Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun.İnşallah birlikte kazanırız.
     Alıntı Originally Posted by eagle34 Yazıyı Oku
    Evet. Allah utandirmasin.
    Teşekkürler.... bol kazanclar....

3. dolarda pozusyonu olan yahut almayi düşünenler içinde birkaç kelam edelim....

grafiklerde çok az denk gelen fakat cok kuvvetli bir gosterge olan guvenilirligi yuksek bir formasyon oluşumu var. bu formasyon ili yonede kirabilir fakst kirdigi yondeki hareketi sert ve hizli olur ....

pazartesi yahut sali formasyon teyidini alip yonunu belli eder....

Henüz teyit almadığı ve yönü belli olmadığı icin konusmak erken fakat kirilim asagi onay alirsa 3.35 seviseyelerini gorebilir....kirilimin yukari olmasi durumunda ise 3.80 civarı gündeme gelir...
    ve bu hareket iki yondede dusunmeye firsat vermeyecek bir seyir izler....

dolarda 3.50 nin taban olduğu dusuncesi bu kadar yayilmisken ve herkes 3.50 olsada dolar alsak derken 3.35 civarininda gundemde olabilecegini akildan cikarmamak gerektigini dusunuyorum ... cunku kirilim asagi olur ve formasyon asagi yonde onay alirsa varacagi yer 3.35 ler civaridir...
    benim öngörüm aşağı kiracagi yonunde fakat henuz teyit almadi ... teyit almadan ongorum saglam olsa bile pozisyon acmam yahut degistirmem ...
    Son düzenleme : Aksakal; 25-03-2017 saat: 15:26.

4. Hayırlı olsun başarılar dilerim.

5. Bazı arkadaşlar özelden endeksin durumuna dair gorusumu soruyor ... burdan onada bir iki kelam edelim ...

arkadaslar pek cogunuza garip gelecek belki ama ben endeks rakamlarinida grafiginide epeydir takip etmiyorum .. su an bist 100 kac bist 30 kac deseniz inanin bilmiyorum....

bunun sebebi kendimce basit... zaten takil ettigim hisseler genelde bu endeksleri olusturan hisseler ve endekse dair isaretleri burdan aliyorum ... viop da endeks islemi yapmadigim icinde ayrica takibe gerek kalmiyor ...

birde su var ... endeksi olusturan hisseler ve agirlikliklari bence cok orantisiz ve genel goruntuyu birkac bankayla manupule etme gucu cok fazla ... o yuzden kriilim zmaanlarinda doğru yol gostermedigini dusunuyorum ..

sözün özü endeksleri grafikleri rakamlari takip etmedigim icin bu konuda fikir beyan etmeyecegim ...

endekse sadece zirvelere veya diplere geldigimizi dusundugum anlarda odaklanirim .. ordada fiyat ve grafikten ote hacim yol gosterici olur ...

endekse fazla takilmayin derim viopta islem yapmiyorsaniz.... Yıldız pazardan sasmiyorsaniz zsten hisselerdeki durum ve grafik ona bakmaya gerek birakmaz ...

6. Hayırlı olsun bol kazançlar hepimize

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by hamza581972 Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun bol kazançlar hepimize

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
     Alıntı Originally Posted by ADAHAN Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun başarılar dilerim.
    Teşekkürler ... bol kazanclar..

8. Hayırlı olsun

LG-H955 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 3/101 İlkİlk 123451353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •