Sayfa 101/195 İlkİlk ... 519199100101102103111151 ... SonSon
Arama sonucu : 1559 madde; 801 - 808 arası.

Konu: Mevduat faizimi yoksa Para piyasası fonu mu

1. PPF seçmek öyle ayrıntılı araştırmayı gerektirecek bir konu değil, hangi bankayla çalışıyorsanız ve onun PPF'si varsa onu alın, çünkü alımı satımı daha seri olur.
    PPF'lerin hepsi üç aşağı beş yukarı aynı getiriyi sağlarlar.Hepsi aynı anda düşer ya da çıkar.Yani aralarında uçurum yok.
    Yılbaşından beri en babası 3,70 en kötüsü 3,50 getirmiş.
    Kısaca öyle uzmanlık gerektirecek bir şey değil neyi kolayca alabiliyorsanız bankanızdan onu alın.

Haaa, ben fondan para kazanayım riskli olsada olur diyorsanız dikkat ve araştırma o zaman gerekiyor.
    PPF ile yılbaşından bu yana %3,5' a talim etmektense TTE yani İş pörtföy BİST teknoloji hisse ağırlıklı fonu alsaydınız yılbaşından bu yana %24,77 kazanmıştınız.Ama tabi riskide olduğundan kafa üstü gitmekte var.

2 mart 2018-2 mart 2019 arası % 61 getiriyle de ICBC altın fonu uçmuş durumda.Ama o da risk taşıyor.
    Son düzenleme : myfinans; 02-03-2019 saat: 21:48.

2.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    İki gündür İş Bankası para piyasası fonu ve kısa vadeliyi 801 ve 808 alamıyorum. Stokta fon yok diyor. Bu mümkün mü? Herkes yememiş içmemiş fon mu almış
    Sabah saatlerinde alırsanız daha kolay alabilirsiniz.

Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    İki gündür İş Bankası para piyasası fonu ve kısa vadeliyi 801 ve 808 alamıyorum. Stokta fon yok diyor. Bu mümkün mü? Herkes yememiş içmemiş fon mu almış
    Cuma günleri özellikle akşam saatlerine bırakmayın alımı ...borsacılar dahil herkes 3 gün boşta kalmasın diye parayı fona bağlar....Cumartesi-pazar almanın da bir anlamı yok..banka satsa bile pazartesi fiyatından satar...Cumartesi aldığımızda pazartesi fiyatından satar..pazar günü oldu ya ihtiyaç oldu satmaya kalktınız cuma fiyatından geri alır işte o zaman zarar demektir....cuma günü cuma fiyatından aldınız aldınız...alamadıysanız pzt bekleyin...
    Yazın Arsa... Kışın Borsa

4.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    saat 5e doğru herkes fonu almış oluyor, alınmamış fon varsa o saatten sonra banka satmayıp kendine saklıyor. o yüzden yaklaşık olarak saat 4.30dan önce almaya bakın

5. Para piyasası fonlarında yükseliş var bir tek bendemi geneldemi bilmiyorum.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

ANKET-BIST100 Endeksi'nin haftaya yatay bir başlangıç yapması bekleniyor

Analistlerin BIST100 Endeksi açılış fark değerine ilişkin medyan
    tahmin +199, ortalama tahmin ise +185 puan oldu.
    Foreks'in 43 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en yüksek
    beklenti +633 puan olurken, en düşük beklenti -759 puan olarak
    gerçekleşti.
    Ankete katılan 43 analistin 37'si pozitif, 6'sı negatif açılış
    tahmininde bulundu.
    NOT: Foreks Haber Merkezi tarafından günlük düzenlenen BIST100
    Endeksi açılış anketine katılmak isteyen yatırım uzmanları
    [email protected] adresine başvuru maili gönderebilir.

- BIST100 Açılış Anketi Sonucu

Medyan : +199
    Ortalama : +185
    Maksimum : +633
    Minimum : -759
    Katılımcı: 43[(+)37(-)6]

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

(04/03/2019 - 09:24:32)

7. Bir yakinin finans ppf almak istemis .bittu demisler .yogun talepten dolayi .boyle bir sey olabilir mi

Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Bir yakinin finans ppf almak istemis .bittu demisler .yogun talepten dolayi .boyle bir sey olabilir mi
    Fon büyüklüğüne ve fiyatına baktım bitmez gibi....20.5 milyon adet ve 101 lira ....piyasa bilmiyor çalışanlar bilmiyor...bazılarında işlem saati 13.30 a kadar ...işlem saati geçince satmıyor banka çalışanda kolayına gelip bitti diyor...yoksa bu kadar adet bitmez gibi...
    Yazın Arsa... Kışın Borsa

Sayfa 101/195 İlkİlk ... 519199100101102103111151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •