Special Days Image
Sayfa 11/195 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 1559 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Mevduat faizimi yoksa Para piyasası fonu mu

oradaki günlük getiriyede bakın 0.19 değilmi...buna göre 4 günlük getiri bile 0.76 yapar...gerçekten güzel bir artış yaptı 0.19 günlükle...
    Yazın Arsa... Kışın Borsa

Günaydın..Hayırlı günler..Hayırlı Bol kazançlar

3.  Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    1 aylığı hesaplayalım
    1.99*12=23.88
    mevduata dönüştürelim
    23.88*0.90*100/85=25.28 yapar...iyi rakam...
    Çok iyiymiş.... Hisseden çıkıp nakitte beklediğim dönemlerde kesinlikle burada değerlendirmeyi düşünüyorum. Teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by ironarm Yazıyı Oku
    Çok iyiymiş.... Hisseden çıkıp nakitte beklediğim dönemlerde kesinlikle burada değerlendirmeyi düşünüyorum. Teşekkürler.
    Değerleri günlük olarak takip edip buraya yazacağım..olumsuz bir durumda değerlememizi yaparız...Bunun içi bir fon daha seçip alternatif oluşturmamız gerekecek.
    Alternatif olarak Akbankın ALE para piyasası fonu güzel...

5.  Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    öyle bir açıklama yok...zaten günlük olan bir ürün...beğenmediğimiz performans da rahatlıkla geçiş yapılır...gelecek de ne olur hiç bakmıyorum o yüzden..
    Anladım teşekkğr ederim. Bir soru daha benden: Tefaşın sitesinde göremedim Dolarla alıp satabileceğimiz yatırım fonu var mıdır?

6.  Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    Değerleri günlük olarak takip edip buraya yazacağım..olumsuz bir durumda değerlememizi yaparız...Bunun içi bir fon daha seçip alternatif oluşturmamız gerekecek.
    Alternatif olarak Akbankın ALE para piyasası fonu güzel...
    Tekrar teşekkürler. Karşılaştırma yapmak da çok iyi olur tabii. Bol kazançlar dilerim.

7.  Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    801 iş bankası para piyasası fonunun yarın ki fiyatı belli oldu..günlük getiri çok iyi mevduata karşılık gelen oranı %29.69

Tablo da çok bilgilendirici, umarım devam edersiniz, teşekkürler.

Sayfa 11/195 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •