Sayfa 15/195 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon
Arama sonucu : 1559 madde; 113 - 120 arası.

Konu: Mevduat faizimi yoksa Para piyasası fonu mu

Alıntı Originally Posted by ogzgn Yazıyı Oku
    fon yönetim ücreti direkt fiyatın içinde olduğu için kestradan bir ücret alınmıyor demi.
    hayır net fiyat ...sadece satıldığında aldığın la fiyat farkını yani karının %10 unu stopaj olarak kesiyor bu da mevduata ( %15)göre avantaj sağlıyor..
    Yazın Arsa... Kışın Borsa

2. parayi transfer ettik işbankasına bakalım nasıl olacak.

syn T.axaray excell de hangi formülü kullanıyorsunuz paylaşabilirmisiniz ? hesaplamalar için

Alıntı Originally Posted by ogzgn Yazıyı Oku
    parayi transfer ettik işbankasına bakalım nasıl olacak.

syn T.axaray excell de hangi formülü kullanıyorsunuz paylaşabilirmisiniz ? hesaplamalar için

Ben böyle yapıyorum da ....bu işin daha uzmanları daha iyi yapılacak bir sistem varsa yazsınlar öğrenelim...

4. ben 801 fonu sürekli kullanıyorum bankamatikten alış yapamadığım da ''istediğiniz miktarda fon kalmamıştır tekrar daha sonra deneyiniz'' diyebiliyor,o zaman iş bankası telefon bankacılığı ile alış işlemi yapıyorum.gene fon olmuyor ancak fon olması halinde bu gün ki fiyattan alış emriniz gerçekleşsin mi diye seçenek sunuyor onaylarsanız o gün içi satanlardan alış işlemi gerçekleşiyor.maaş günleri dışında sıkıntı olmuyor.sayın aksaray umarım açtığınız başlığa ufak ta olsa katkım olmuştur.

Aşağıda görüyorum...gelmiş başlığa okuyor...emre*36 da bu fonu yıllardır kullanır.....bu fon üzmemiştir...
    Yazmış bile.....Hoşgeldin dostum kardeşim...hoş geldin itibarı vermek isterdim katkıların içinde borcum olsun...yapabilen diğer katılımcılar gereğini yapsın...katkılarımız birbirimize her açıdan sürsün...teşekkürler...

6.  Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    hayır net fiyat ...sadece satıldığında aldığın la fiyat farkını yani karının %10 unu stopaj olarak kesiyor bu da mevduata ( %15)göre avantaj sağlıyor..
    İş bankası yatırım hesaplarından 3 ayda bir yatırım hesabı saklama ücreti kesintisi yapıyor. Buda 2019 yılı için portföy büyüklüğüne göre 3 TL ile 31 TL arasında değişmektedir. Bunun dışında ekstre gönderim tercihinizi e-posta yapmadıysanız 7 TL'de ekstre gönderim ücreti vardır. Bilgilendirmekte fayda var.
    Son düzenleme : admustafa; 17-01-2019 saat: 13:14. Sebep: Yazım

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    İş bankası yatırım hesaplarından 3 ayda bir yatırım hesabı saklama ücreti kesintisi yapıyor. Buda 2019 yılı için portföy büyüklüğüne göre 3 TL ile 31 TL arasında değişmektedir. Bunun dışında ekstre gönderim tercihinizi e-posta yapmadıysanız 7 TL'de ekstre gönderim ücreti vardır. Bilgilendirmekte fayda var.
    Evet güzel bir konuya değinmişsiniz ..teşekkürler...yeni hesap açan arkadaşımıza hitaben yazacaktım...Yatırım hesabı açılması gerekiyor ..yatırım fonu almak için.... açarken de özellikle söyleyin ki basılı extre istemiyorum diye...yoksa bir de basılı evrak ücreti ödersiniz...diğer türlü e posta adresinize ücretsiz gelir...

buradan 3 ayda bir kesilecek yatırım hesabı saklama ücretleri görülebilir...

https://www.isbank.com.tr/TR/fiyatla...ucretleri.aspx

Eğer MKK dan şifre isterseniz......Bu da tüm bankalardaki hesaplarınızın bakiyesini MKK dan izlemek için...

Sayfa 15/195 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •