Sayfa 152/195 İlkİlk ... 52102142150151152153154162 ... SonSon
Arama sonucu : 1559 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: Mevduat faizimi yoksa Para piyasası fonu mu

1.  Alıntı Originally Posted by mustafa11 Yazıyı Oku
    4. Tamamen sizin risk algınızla alakalı. Ana enstrümanlar %73 ters repo ve %18 Hisse. Böyle bir portföyün iyi getiri elde edeceğine inanıyorsanız mantıklı.

Teşekkür ederim. Yalnız ing ikinci değişken oranı tefas ta %18 değil 0.4 yazıyor
    Evet yanlış görmüşüm. Teşekürler %18 özel sektör tahvili içeriyor. Değerlendirmenizi buna göre yapın lütfen.

2. TI1 bugün 21.65

Alıntı Originally Posted by ogzgn Yazıyı Oku
    Ufak bir alım bende girdim

işbankası kendini toplamazsa oradan çıkacağımız kesin
    isbank ppf bu akşamda tolerans verdim, aynı kafa giderlerse, elveda.

4. Bu fonlar mevduatla kafa kafaya olsa bile gayet mantıklı..diğer hisse senedi içeren fonlarla karşılaştırmak mantıklı değil..

5. Qnb 21.48 mk bugün

6. Bir miktar para var fon almak istiyorum ama hangisini almam gerekiyor bilmiyorum garantinin eurobond fonu yıllık %36 getiri saglamis, alınır mı burada adı geçen fonları ing'de göremiyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Bir miktar para var fon almak istiyorum ama hangisini almam gerekiyor bilmiyorum garantinin eurobond fonu yıllık %36 getiri saglamis, alınır mı burada adı geçen fonları ing'de göremiyorum.
    Eurobond fonları dövize ve eurobond faizlerine duyarlı fonlardır. Dövizin yükselmesiyle veya eurobond faizlerinin düşmesiyle değer kazanır buna göre karar verebilirsiniz. Para piyasası fonları dışında diğer fonları TEFAS fonları kısmından alabilirsiniz yatırım hesabınızdan.

8. Merhaba, bankalardan yatırım hesabı açtığımızda bizden aylık ortalama ne kadar ücret alıyorlar? (Mkk ücreti olarak)

ONEPLUS A6010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 152/195 İlkİlk ... 52102142150151152153154162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •