Sayfa 4/195 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 1559 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Mevduat faizimi yoksa Para piyasası fonu mu

Başlığa ilk 5 yıldızı patlattım gitti... Faydalı paylaşımlar için teşekkürler Sn. t.axaray ... Sevgiler...Saygılar...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    ben teşekkür ederim...
    viop hesabı açıp nemalandırma yapabilirsiniz..Ben kullanmadım... Ben bu fonu günün 24 saatinin her saniyesinde anında para aktarabilme çekebilme yatırabilme kolaylığı yüzünden tercih ediyorum...
    işbankası likit fonu çok uzun yıllardır kullandım.otomatik talimatlarımda var.geçen ay kredi kartıma ilk kez ücret çıkartıp bir de otomatik ödeme için boşta kalacak parayı 2bin tl ye çıkarınca bankada para tutmamaya karar verdim. dolayısıyla isbank para piyasası fonuna elveda dedik. ama gerek ziraatbankası gerekse vakıfbankta likit fon alımı yapıyorum ve oranlarıda iyi.
    bugün akbank ta boşta param vardı , fonlarına baktım, saat 14 den sonra nakte çevrildiği yazıyordu, saatle işim olmaz, vazgeçtim.
    başka bir bankanın fonunu alabiliyoruz diye biliyorum, bu durumda banka komisyon gibi bir para alıyor mu?

Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    işbankası likit fonu çok uzun yıllardır kullandım.otomatik talimatlarımda var.geçen ay kredi kartıma ilk kez ücret çıkartıp bir de otomatik ödeme için boşta kalacak parayı 2bin tl ye çıkarınca bankada para tutmamaya karar verdim. dolayısıyla isbank para piyasası fonuna elveda dedik. ama gerek ziraatbankası gerekse vakıfbankta likit fon alımı yapıyorum ve oranlarıda iyi.
    bugün akbank ta boşta param vardı , fonlarına baktım, saat 14 den sonra nakte çevrildiği yazıyordu, saatle işim olmaz, vazgeçtim.
    otomatik ödeme için boşta para tutmanıza gerek yok ki
    sos hesap var otomatik ödemeler için fonu bozuyor ve ödüyor...ben devamlı kullanıyorum...kuruş bile boşta kalmasına gerek yok..kredi kartına da 15 yıldır hiç ücret ödemedim...
    Yazın Arsa... Kışın Borsa

otomatik ödeme için boşta para tutmanıza gerek yok ki
    sos hesap var otomatik ödemeler için fonu bozuyor ve ödüyor...ben devamlı kullanıyorum...kuruş bile boşta kalmasına gerek yok..kredi kartına da 15 yıldır hiç ücret ödemedim...
    bende belki o kadar senedir ödememiştim. bende de otomatik ödeme için fon bozuyor, lakin geçen sene 1000 idi bu sene 2bin e çıkardılar. acaba o para kredi kartı otomatik ödemesi için mi boşta tutuluyor?

Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    bende belki o kadar senedir ödememiştim. bende de otomatik ödeme için fon bozuyor, lakin geçen sene 1000 idi bu sene 2bin e çıkardılar. acaba o para kredi kartı otomatik ödemesi için mi boşta tutuluyor?
    anladım sizin problemi tamam ...sos hesaptan otomatik fon alım talimatın iptal ettirin...fonu kendiniz alın...satarken sos hesap satar.. boşta para kalmasına gerek kalmaz... sos hesap mutlaka olsun..

anladım sizin problemi tamam ...sos hesaptan otomatik fon alım talimatın iptal ettirin...fonu kendiniz alın...satarken sos hesap satar.. boşta para kalmasına gerek kalmaz... sos hesap mutlaka olsun..
    sizin sanırım, bu şekilde. bunca zaman boşuna boşta para tuttuk desene. babamın hikayesi daha ilginç. yatırım hesabını kapatmış. fon almak için tekrar açtıralım dedik, açtıramadık. birkez kapanınca açılmazmış.

Ben de uzun zamandan beri ziraatin para piyasaları fonunu alır satarım. Geçen gün bir değişiklik olsun dedim. İcbc nin altın fonunu aldım. Cuma sabah aldım ama valör tarihi p.tesi. Aldığınız fonun valör u başka gün ise valör günü geçerli fiyat oluyor.

Fon alım satimda dikkat edilmesi gereken bazi hususlar var. 1. Si valör tarihi 2. Si yönetim gideri. Bu iki durum fonlarda ve emin olmamakla birlikte bankadan bankaya değişiyor.
    Saygılar.

Alıntı Originally Posted by balbatros Yazıyı Oku
    Ben de uzun zamandan beri ziraatin para piyasaları fonunu alır satarım. Geçen gün bir değişiklik olsun dedim. İcbc nin altın fonunu aldım. Cuma sabah aldım ama valör tarihi p.tesi. Aldığınız fonun valör u başka gün ise valör günü geçerli fiyat oluyor.

Fon alım satimda dikkat edilmesi gereken bazi hususlar var. 1. Si valör tarihi 2. Si yönetim gideri. Bu iki durum fonlarda ve emin olmamakla birlikte bankadan bankaya değişiyor.
    Saygılar.
    Para piyasası fonlarında mesai saatleri içerisinde valör yok..Akşam oldumu ertesi günün fiyatından satılır...diğer tüm fonlarda valör var mesela hisse senedi nasıl alıp da 2 gün sonra ödüyorsak veya parayı sattığımız zaman 2 gün sonra alıyorsak hisse senedine dayalı fonlarda da 2 gün valör var 3-4 güne çıkanlarda mevcut..

Sayfa 4/195 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •