Sayfa 51/195 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 1559 madde; 401 - 408 arası.

Konu: Mevduat faizimi yoksa Para piyasası fonu mu

1.  Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    11.2.2019 pazartesi fiyatı ile........

Sn. t.axaray sizin mesajlarinizin sadece yazi olanlarini gorebiliyorum ama bu sekilde goruntu paylastiklarinizi goremiyorum, farkli tarayicilar ile de denedim; nasil duzeltebilirim bunu?

Alıntı Originally Posted by bravoecho Yazıyı Oku
    Sn. t.axaray sizin mesajlarinizin sadece yazi olanlarini gorebiliyorum ama bu sekilde goruntu paylastiklarinizi goremiyorum, farkli tarayicilar ile de denedim; nasil duzeltebilirim bunu?
    küçük bir kutumu görünüyor ....üzerinde sağ tıklayıp resmi yeni sekmede açı deneyin...
    Yazın Arsa... Kışın Borsa

3. Arkadaslar bugun işyatırıma gidip paylasacaktım detaylı bilgileri ..İşim çıktı p.tesiye randevu aldım .Saygılar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Arkadaslar bugun işyatırıma gidip paylasacaktım detaylı bilgileri ..İşim çıktı p.tesiye randevu aldım .Saygılar

Hangi yatırım şirketiyle çalışıyorsunuz bilmiyorum. Beni bilgilendirmek için aradıklarında pek cazip gelmemişti. Bankayla aynı komisyon oranları yüklü hacimde bile ancak benim şu anki kurumda ödediğimden bile yüksek kalıyordu. Yatırım fonu almak için açacaksanız iş bankasında hesap açmanız daha avantajlı olacaktır.

5.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Hangi yatırım şirketiyle çalışıyorsunuz bilmiyorum. Beni bilgilendirmek için aradıklarında pek cazip gelmemişti. Bankayla aynı komisyon oranları yüklü hacimde bile ancak benim şu anki kurumda ödediğimden bile yüksek kalıyordu. Yatırım fonu almak için açacaksanız iş bankasında hesap açmanız daha avantajlı olacaktır.
    Gedik ve tacirler ile yoğun çalıştım 2-3 ay öncesine kadar .İkisindende oldukça memnun idim aslında .varlık yönetimi için ikisinede eşit miktarda para verdim .3-4 ay sonra hanginiz iyi ise miktarı artıracağım dedim .
    Riski az olan ama en az mevduat getirisi olan kısmı sectim .Sonuç ikiside aynı getiri oldu baktım mevduatdan farkı yok üstü pek olmuyor bende mevduatda en yüksek olan bankalara geçtim tekrar .
    Şu anda aracı kurumlar sürekli arıyorlar .Özellikle tavsiye ettikleri hisse senedi yoğun fonlar .Garantisi yok tabi .Borsa düşerse viopdan terse işlem açıyoruz yada stop kullanıyoruz diyorlar ama bir tarafda garanti mevduat varken oda çok cazip gelmiyor .
    Diyeceğim benim kafam bu aralar çok karışık.Hisse senedi yatırıım var ,gram var ,euro viopda alışlarım var ,dolar düşerse tl mevduatın bir kısmı ile dolar alırım diyorum.
    Tek sıkıntı mevduat getirisi düştü epey fonlar sanki daha cazip o yüzden İşyatırımda tanıdığım bir md var onunla görüşeyim dedim .Komisyonları yüksek ancak Ankarada yasıyorum ve bu sehirde ciddi sorularıma cvp verecek pek aracı kurum yok coğu İstanbulda .
    Uzun oldu kusura bakmayın .Saygılar

İş bankasına veya işyatırıma teklif götürün ben max şu oranda komisyon veririm diye kabul ederler...mevcutta 5m+ya uyguladıkları oranı isteyin...Yalnız Ben istedim 8 vermediler 10 verdiler..

Yazın Arsa... Kışın Borsa

7.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Gedik ve tacirler ile yoğun çalıştım 2-3 ay öncesine kadar .İkisindende oldukça memnun idim aslında .varlık yönetimi için ikisinede eşit miktarda para verdim .3-4 ay sonra hanginiz iyi ise miktarı artıracağım dedim .
    Riski az olan ama en az mevduat getirisi olan kısmı sectim .Sonuç ikiside aynı getiri oldu baktım mevduatdan farkı yok üstü pek olmuyor bende mevduatda en yüksek olan bankalara geçtim tekrar .
    Şu anda aracı kurumlar sürekli arıyorlar .Özellikle tavsiye ettikleri hisse senedi yoğun fonlar .Garantisi yok tabi .Borsa düşerse viopdan terse işlem açıyoruz yada stop kullanıyoruz diyorlar ama bir tarafda garanti mevduat varken oda çok cazip gelmiyor .
    Diyeceğim benim kafam bu aralar çok karışık.Hisse senedi yatırıım var ,gram var ,euro viopda alışlarım var ,dolar düşerse tl mevduatın bir kısmı ile dolar alırım diyorum.
    Tek sıkıntı mevduat getirisi düştü epey fonlar sanki daha cazip o yüzden İşyatırımda tanıdığım bir md var onunla görüşeyim dedim .Komisyonları yüksek ancak Ankarada yasıyorum ve bu sehirde ciddi sorularıma cvp verecek pek aracı kurum yok coğu İstanbulda .
    Uzun oldu kusura bakmayın .Saygılar

Anladım siz portföy yönetimi kısmına yönelik faydalanmak istiyorsunuz. Bu fonların getiriside mevduat faizlerine yakınsayacak faizler sabit bir noktaya geldiğinde bunu da göz ardı etmeyin derim. Yatırım finanslada bir görüşün isterseniz. Mevduata da aracılık yapıyorlar 250 K üstü bakiyeye diye biliyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    İş bankasına veya işyatırıma teklif götürün ben max şu oranda komisyon veririm diye kabul ederler...mevcutta 5m+ya uyguladıkları oranı isteyin...Yalnız Ben istedim 8 vermediler 10 verdiler..

Diğer aracı kurumlardan daha düşük alabilirken burda işyatırım diye vermek ??
    farkınız ne diye sorunca söyledikleri bizim platformumuzdan yurtdışı hisse alabilirsiniz vs vs biz işbankız ..
    Ankarada olması avantaj işde yoksa işbankası hep pahalıdır en uygun oranı verse bile piyasadan pahalı ..

Sayfa 51/195 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •