Sayfa 2/2 İlkİlk 12
Arama sonucu : 12 madde; 9 - 12 arası.

Konu: 2019 yılını kişisel bütçe ve tasarruf yılı ilan ettim” Diyen ve yeni başlayan herkes.

1. Minimum 1500 maksimum 2000 TL arası almaya çalışıyorum alırken kesinlikle fiyatına bakmıyorum zaten şu süreçte uçması firlamasi olası hisse yok gibi (şahsi fikrim) sadece ani kazalarda hafif hasarla atlatalim yeter benim için hisse secimimi ona göre de yapıyorum ani düşüşlerde toparlanmayı destekli şekilde yapması benim için önemli aldığım hissenin topiclerinde bilgili tecrübeli grafik teknik ustası arkadaşların yazdıklarını cizdikerinide gözümün ucuyla takip etmiyor değilim hepi topu 10 u geçmez zaten bu tip yorum paylaşımlar ;) saygılar yatırım tavsiyesi değildir

2.  Alıntı Originally Posted by fordmegane Yazıyı Oku
    Minimum 1500 maksimum 2000 TL arası almaya çalışıyorum alırken kesinlikle fiyatına bakmıyorum zaten şu süreçte uçması firlamasi olası hisse yok gibi (şahsi fikrim) sadece ani kazalarda hafif hasarla atlatalim yeter benim için hisse secimimi ona göre de yapıyorum ani düşüşlerde toparlanmayı destekli şekilde yapması benim için önemli aldığım hissenin topiclerinde bilgili tecrübeli grafik teknik ustası arkadaşların yazdıklarını cizdikerinide gözümün ucuyla takip etmiyor değilim hepi topu 10 u geçmez zaten bu tip yorum paylaşımlar ;) saygılar yatırım tavsiyesi değildir
    Eyvallah sağol

Borsaya yatiriminiz yoksa şanslısıniz. Bence uzak durun. Borsada uzun vadede faiz veya altını geçme şansınız yok. BIST tam bir kumardir ve kumarda her zaman kasa kazanır .

4. Eyvallah sağol

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •