Sayfa 1/2 12 SonSon
Arama sonucu : 12 madde; 1 - 8 arası.

Konu: 2019 yılını kişisel bütçe ve tasarruf yılı ilan ettim” Diyen ve yeni başlayan herkes.

1. 2019 yılını kişisel bütçe ve tasarruf yılı ilan ettim” Diyen ve yeni başlayan herkes.

Kişisel ve aile için para yönetimine ve tasarrufa, geç kalmış ama nihayet başlamış herkesin fikir ve yöntemleri.

2. Hadi bakalım burasıda bizim sayfamız olsun.

3. Başlığınız hayırlı olsun..

4.  Alıntı Originally Posted by zagos Yazıyı Oku
    Başlığınız hayırlı olsun..
    Teşekkür ederim. İnsanlar yazsada uygulamalarından herkes istifade etse.

5. Evet bugünde paylaşım yok.

6. Neyi nasil nasil yaptiginizi yazacaksin8z ki insanlar uzerinden fikir yurutsun katki saglasin.
    Basladiniz da nasil

7. Öncelikle baslik hayırlı olsun kimse birşey yazmamış herkes bi cengaver bekliyor sanırım yazsın diye ;) şakası bir yana. Benim nacizane planlarim 2018 son aylarında başladı ve son hızla devam ediyor aylık maaşımdan artırdigimi direk hisse senedi alıyorum (Petkim) neden Petkim sormayın açın okuyun araştırın inceleyin hikayelerini dinleyin hayal kurun ve kafaniza yatarsa alın kesinlikle tavsiye etmiyorum benim dememle almanızı ;) 4 ay kadar oldu Petkim topladım şimdi bu aydan itibaren baska bir hisse araştırıyorum ( Trakya cam) eğer kafama yatar hikayeleri hoşuma giderse fiyatına Dipmi tepemi bakmadan dalacam 4-5 ay biriktirmeyi düşünüyorum toplamda 4-5 hisse dışına cikmicam inşallah uzun dönemli tutmayı planlıyorum. Yaklaşık 1998 den bu yana borsayı takip ediyorum ilk hissenin Bim 30 lu rakamlardan almıştım 2007-08 yıllarıydı ardından egeen 40 li fiyatlardan almıştım ardından ilk kez bı dost tavsiyesiyle pimas aldım ve ağzımın payını da almış oldum siz siz olun tavsiyeyle kağıt almayın yatırım tavsiyesi değildir saygılar

8.  Alıntı Originally Posted by fordmegane Yazıyı Oku
    Öncelikle baslik hayırlı olsun kimse birşey yazmamış herkes bi cengaver bekliyor sanırım yazsın diye ;) şakası bir yana. Benim nacizane planlarim 2018 son aylarında başladı ve son hızla devam ediyor aylık maaşımdan artırdigimi direk hisse senedi alıyorum (Petkim) neden Petkim sormayın açın okuyun araştırın inceleyin hikayelerini dinleyin hayal kurun ve kafaniza yatarsa alın kesinlikle tavsiye etmiyorum benim dememle almanızı ;) 4 ay kadar oldu Petkim topladım şimdi bu aydan itibaren baska bir hisse araştırıyorum ( Trakya cam) eğer kafama yatar hikayeleri hoşuma giderse fiyatına Dipmi tepemi bakmadan dalacam 4-5 ay biriktirmeyi düşünüyorum toplamda 4-5 hisse dışına cikmicam inşallah uzun dönemli tutmayı planlıyorum. Yaklaşık 1998 den bu yana borsayı takip ediyorum ilk hissenin Bim 30 lu rakamlardan almıştım 2007-08 yıllarıydı ardından egeen 40 li fiyatlardan almıştım ardından ilk kez bı dost tavsiyesiyle pimas aldım ve ağzımın payını da almış oldum siz siz olun tavsiyeyle kağıt almayın yatırım tavsiyesi değildir saygılar
    Güzel yazınız için teşekkür ederim aylık kaç tl hisseye ayırıyorsunuz sorması ayıp. Yani 50-100 lira gibi felan mı? Benim borsa yatırımım yok. Sizlerden ilham aldıkça kafamda birşeyler oluşturmak istiyorum. Bu nedenle aylık felan sordum. Tabi aylık hisse aldığınız ücreti Yazmak zorunda değilsiniz.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •