Sayfa 6/30 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon
Arama sonucu : 234 madde; 41 - 48 arası.

Konu: XRP (Ripple)

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443

XRP-USD AYLIK: G: 0.21 H: 0.23 A: 0.31...... 2.1.2017 Ayı Tuzağı: 0.003 2020 Ayı Yuzağı: 0.10, Ayı Tuzağı Tutar ise Hedef: 30$

ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

2. ayıboğa kardeş, sen hedef 30 usd dedikçe inadına düşüyor bu meret

3. Xrp’nin esaslı yükselmesi şu tarz hikayelerle temellenirse inandırıcı ve kalıcı olur. Olmaz ya, FED, ECB veya bunlarla eşzamanlı, bağlantılı bir şekilde merkez bankaları bu kripto parayı benimser, piyasadan bilmem kaç milyar tane çeker alır, rezerv olarak görür vs. Ya da dünyanın devasa şirketleri, bunu bir rezerv olarak görür ve alım yapar. İşte o zaman, ripple şirketi istediği kadar satım yapsın, kara deliğe düşmüş karınca misali, esamesi okunmaz yaptığı satışların.

Gel gelelim, niye böyle bir şeyi yapsın merkez bankaları, niye xrp tercih edilsin? Bu sorulara verilebilecek mantıklı cevaplar var elbet ama olur mu olmaz mı bilemem?

Mesela xrp dünya çapındaki finansal kuruluşlarla anlaşmalar yaparak rüşdünü ispat etmeye devam ediyor, merkezi bir para, yapılan işlemler kayıt altında, hız konusunda fazlasıyla iyi vs.

Ama dedim ya, biraz da nasip. Bana deseler ki xrp 1 abd doları veya 20 bin abd doları olacak bugünkü şartlarda ikisine de hem inanırım hem inanmam. Bakalım, niyet hayır akıbet hayır derler.
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    Xrp’nin esaslı yükselmesi şu tarz hikayelerle temellenirse inandırıcı ve kalıcı olur. Olmaz ya, FED, ECB veya bunlarla eşzamanlı, bağlantılı bir şekilde merkez bankaları bu kripto parayı benimser, piyasadan bilmem kaç milyar tane çeker alır, rezerv olarak görür vs. Ya da dünyanın devasa şirketleri, bunu bir rezerv olarak görür ve alım yapar. İşte o zaman, ripple şirketi istediği kadar satım yapsın, kara deliğe düşmüş karınca misali, esamesi okunmaz yaptığı satışların.

Gel gelelim, niye böyle bir şeyi yapsın merkez bankaları, niye xrp tercih edilsin? Bu sorulara verilebilecek mantıklı cevaplar var elbet ama olur mu olmaz mı bilemem?

Mesela xrp dünya çapındaki finansal kuruluşlarla anlaşmalar yaparak rüşdünü ispat etmeye devam ediyor, merkezi bir para, yapılan işlemler kayıt altında, hız konusunda fazlasıyla iyi vs.

Ama dedim ya, biraz da nasip. Bana deseler ki xrp 1 abd doları veya 20 bin abd doları olacak bugünkü şartlarda ikisine de hem inanırım hem inanmam. Bakalım, niyet hayır akıbet hayır derler.
    Arzı 100 milyar olan bir paranın 10 doların ötesine -o da çok olumlu şartlarda ve maksimum- gidebilmesi -bana göre- imkansız.

Bitcoin ATH 20 bin dolar - 20 bin x 21 milyon = 420 milyar $ hadi biz buna 500 milyar dolar diyelim ya da iki ile çarpalım iyice bull market oldu diyelim pump pump olsun:

1 trilyon $/ 100 milyar XRP =10 $

bu da eğer balık kavağa çıkarsa ki bence o da imkansız.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443

XRP-USD AYLIK, Fibonacci Düzelme Seviyeleri: 1-) 0.07 2-) 06 3-) 0.05 4-) 0.04 5-) 0.02

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443

XRP-USD AYLIK, 2017 200 Günlük Ortalama: 0.006 En düşük: 0.003 %-50

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443

XRP-USD AYLIK, 2.3.2020 200 Günlük Ortalama: 0.31 En Düşük: 0.10 %-67

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443

XRP-USD AYLIK, 1.4.2020 0.10 Seviyesinde Çift Dip olursa, Büyük Çıkış Başlıyor.

Sayfa 6/30 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •