Sayfa 1020/1527 İlkİlk ... 205209209701010101810191020102110221030107011201520 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 8,153 - 8,160 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1.  Alıntı Originally Posted by Tripolis81 Yazıyı Oku
    Biz bakarız sen görürsün deniz hocam kusura bakma
    est. o değilde benimde ayarı bozdurup aldıracan bu hisseyi sonunda senden korkar oldum foruma gelmeye . Online oluyorum biri lokman diye soru geliyor
    şaka şaka ne zaman istersen sor

2. Eyvallah maliyet 5 takip edelim inşallah. Emeğine sağlık hocam

3. Adelaide sormuştum hatırlarsan 12 üstü kapanış bekle demiştin bugün uçtu

4. kozamızda yarın 5 günlük ortalama üstüne atma günü 5,62
    sonrasında da 13 günlük ortalamaya kadar tepki sonra 2 dip için ineriz diyorum ben

5.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    teradan adım gibi eminim citinin bacagı. marbaşın ne haly yediği belli değil.
    citinin elinde yıkıcı etkisi olan mal kalmadığı için tahtanın horozu/kontrolu kendinde olsun istiyor.. adam gibi fonun biri gelse bu satan citiden işlem yapan hıyara 7 lerden malı aldırırdaaaaa. Aklı selim olan fon bu hissenin mevcut konjöktüründe gelmez niye gelsin ki?
    ***%36 rezerv kaybının yaşandığı hisseye,
    ***Sahiplik meselesi çözülemeyen hisseye,
    ***Gubre ile sonuçlanamayan davası ve istinafta olan henüz gübre lehine olan kararın onaylanma süreci olan hisseye
    Genel yönetim giderlerinin arttığı hisseye,
    ***Akın ipeğin bağış göstererek içini boşaltığı ve AKAPE iktidarının atadığı tmsf tarafından yönetim giderlerinin artışının yaşandığı yabamcı tarafından hissenin içi boşaltıldığı algısı edinilen hisseye,
    ***Tağmaç denen .......... birinin bostan korkuluğu olarak konduğu sürekli yurt dışında diye söyletilen hiseseye,
    ***Şirketinin bilançosunda önemli olan marmarisde mükemmel bir otelin yandaşlara peşkeş çekildiği hisseye ve bu yandaş olayı hakkında bilgi alınmak istendiğinde bilgi verilmediği ısrarla hisseye,
    ANCAK BİZ KY GİRERİZ ŞU ORTAMDA FONCU DEĞİL : bir umut satılır umudu ile bekleyen bize yabancı mal taşıtırı kendileri trade ederek çok daha fazlasını kazanır )
    Ne güzel özetlemişsin be hocam. İşte bundan dolayı geçen yazdığın fiyattan önce almam artık. Saygılar

6. benim kozaa senaryom

7. kozaa da şu kırmızı trend kırılmasın isterse 1 ay yataya bağlasın.
    yeterki bu trend kırılmasın (ayı tuzağı olabilir trend kırılımından kastım pullbackli olan)

8.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    benim kozaa senaryom
    buda krdmd den. Kozaa da böyle olmalı

Sayfa 1020/1527 İlkİlk ... 205209209701010101810191020102110221030107011201520 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •