Sayfa 1160/1527 İlkİlk ... 16066010601110115011581159116011611162117012101260 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 9,273 - 9,280 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1.  Alıntı Originally Posted by emirler Yazıyı Oku
    oluşan formasyon tobo yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by enisar Yazıyı Oku
    Burada kimse kimseyi tanımıyor kim nereden gelmiş ne etmiş ne biçmiş bilemez sadece buraadaki tarz ve uslubu eleştirebiliriz bende zaten tarz ve uslubun ile ile ilgili söylemiştim ki bir kez daha teyit ettin eleştirimi.

Neyse konuyu uzatmaya gerek yok.

THY %1,5 seviyelerinde ekside
    Kozaa 0,6 seviyeelerinde ekside

gün sonu bakalım nerede buluşacak bu iki hisse
    Siz butun kavramlari birbirine karistirdiniz. Kalem üslubu ile Turkiyenin 300 350 yillik egitim sorunlarini benim uzerime yıkmaniz ""univ.lerde verilen eğitimin kalitesi ve seviyesi, benim tarih bilgim tarafliligim veya tarafsizligim arasinda bag kurup-ki ben bu sayfalarda 1 kez bile tarihi bir olayla ilgili yorumda bulunmadim "" arasinda bir bag bulamadim yine kusura bakmayin

Egitim sisteminin kroniklesmis sorunlari, benim tarz ve üslubum mudur ))) Herneyse sizi egitim sorunlarinizla basbasa birakiyorum. Cevap yazsanız dahi benden cevap alamayacaksiniz.

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by burzumvarg Yazıyı Oku
    Siz butun kavramlari birbirine karistirdiniz. Kalem üslubu ile Turkiyenin 300 350 yillik egitim sorunlarini benim uzerime yıkmaniz ""univ.lerde verilen eğitimin kalitesi ve seviyesi, benim tarih bilgim tarafliligim veya tarafsizligim arasinda bag kurup-ki ben bu sayfalarda 1 kez bile tarihi bir olayla ilgili yorumda bulunmadim "" arasinda bir bag bulamadim yine kusura bakmayin

Egitim sisteminin kroniklesmis sorunlari, benim tarz ve üslubum mudur ))) Herneyse sizi egitim sorunlarinizla basbasa birakiyorum. Cevap yazsanız dahi benden cevap alamayacaksiniz.

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    5 Yaşındaki bir çocuğa anlatır gibi basit sade anlaşılır cümleler kurarak anlatmaya çalışacağım.

Burada kimin kim olduğunu kimse bilemez.

Burada sadece kurduğunuz cümleler seçtiğiniz kelimeler ifadeler üzerinden bir yorumda bulundum.

Hoşuma gitmediğini belirttim, Sizin aldığınız eğitim sahip olduğunuz bilgi tecrübe deneyimi kimse bilemez ve yorum yapma hakkınada sahip değil çok farklı bir açıdan bakıyorsunuz o yüzden iletişim sorunu yaşıyoruz.

Konu benim nezdimde kapanmıştır böyle bir şeyi yaşamamış var sayıyorum

Daha fazla forumu meşgul etmeyelim bu konu ile ilgili.

Teşekkürler iyi günler
    Beyler burada bulunmamın sebebi yeni gelen bu hisseyi almak isteyen arkadaşları 22 kez daha düşünmeye yönlendirmek hisseyi almışla ölmüşe ise çare bulunmaz

6. Kozaa da gel gel yapıyorlar galiba

kademeler kalkacak gibi heyecan yaptırıp sonra iki kademe aşağı basıyrlar

acaba alan satan gören varmı

merill diye düşünüyorum satanlarda
    Beyler burada bulunmamın sebebi yeni gelen bu hisseyi almak isteyen arkadaşları 22 kez daha düşünmeye yönlendirmek hisseyi almışla ölmüşe ise çare bulunmaz

7. ihlas holding derinlik paylaşabilir misiniz? teşekkürler

8. Hürol hocam en son raytingler nasıl oldu acaba Teşekkürler.

Sayfa 1160/1527 İlkİlk ... 16066010601110115011581159116011611162117012101260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •