Sayfa 1255/1527 İlkİlk ... 25575511551205124512531254125512561257126513051355 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 10,033 - 10,040 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1. DMSAS
    karı güzel fk ya göre oldukça cazip.. tek sorun gördüğüm yer aralık ayı satış adetleri baya düşmüş.. bu beni korkuttu... ekonomideki yavaşlama görülüyor.. sanırım 3 aylıktaki veride bunu daha net göreceğiz...

üretim ve satış adetleri.. aralık ayına dikkat...

YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

2.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    16 ocakta başlayan ana yükselişin trendi ölmüştü öncede söyledim bunu.. trendi bitti yani
    4,85 destek.
    yatayda salınım devam ediyor
    Tamamdır hocam teşekkürler.

3.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Bir üstadın lisanlı programı var elliot. Rica ettim sağolsun gönderdi
    kozada bir sonraki dalga hedefi 8,70 çıkmış
    Ama bu dalgalanmayı ne zaman yapacak acaba deniz hocam. 6.51 e kadar tepki dediniz dün sadece bilançoya bağlı olarak 6.15 kapaması biraz fazlaydı sanki. Bakalım tepki devam edecek mi ?

4.  Alıntı Originally Posted by jayjee Yazıyı Oku
    Ama bu dalgalanmayı ne zaman yapacak acaba deniz hocam. 6.51 e kadar tepki dediniz dün sadece bilançoya bağlı olarak 6.15 kapaması biraz fazlaydı sanki. Bakalım tepki devam edecek mi ?
    Hocam fraktallar hemen oyle olusmuyor ama
    Programi kullanan üstadin degerlendirmesi

Hayir önü açık seklinde degilde 3 dalganin hedefi olarak veriyor o hedefi. Arada yine kucuk dalgalar olacaktir.
    Güvenirligi ise bence her hisse senedinde cesitli dalga sayimina göre değisiyor, kısa orta uzun vs. Yada data verilerindeki bar sayisina göre farkliliklar çıkıyor. Yani bir hisse hareketini yakından takip edip, seçtigin periyotlarda uygunlugunu tesbit edebilirsen başari oranı artıyor,aşari orani bir hissede bir dalga bitip yeni bir dalgaya yöneldiğinde önünü görme acisindan daha verimli oluyor.
    Sana gönderdigim kozaa da mesela mor yuvarlak icindeki 2. Duzeltme dalgasi onay almis ayni zamanda parantez icindeki yesil c de almis. Muhtemelen yine w x y gibi dalgalar olusturarak bahsettigimiz mor 3 dalga hedefine ulasacak.
    Kisaca bir hissede hangi kombinasyonun güzel calistigi tesbit edebilirsen başari orani artiyor.

5. Ptesi olsa da kozalakları toplamaya başlasam bu hafta iniş çıkışı bol, virman şeklinde yabancı alımı olan bir hafta olabilir. İnşallah planlarım tutar herkes kara geçer.

Sent from my iPhone

6. Yani mor 3. Dalga hedefi 8.70 demek istiyor. Oraya kadar dalgalar olusacak. Kismetse 2 hafta araliklarla bu datayi rica ettim gondermesini. Olumlu olursa bende byrdan paylasirim

7.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Yani mor 3. Dalga hedefi 8.70 demek istiyor. Oraya kadar dalgalar olusacak. Kismetse 2 hafta araliklarla bu datayi rica ettim gondermesini. Olumlu olursa bende byrdan paylasirim
    Deniz hocam senden hiç Çemtaş istemedik..
    Benim takıntılım, on numara hisse , her trendinde bende trendeydim ama patron midemi bulandırıyor.. temel olarak önü en açık şirketlerden ama bilen bilir patron ve avanesini...
    Teknik olarak acelesi yok bir ara bakabilirmisin?

8. [QUOTE=Akadian;3219548]Ptesi olsa da kozalakları toplamaya başlasam bu hafta iniş çıkışı bol, virman şeklinde yabancı alımı olan bir hafta olabilir. İnşallah planlarım tutar herkes kara geçer.

Hocam gap noldu... bekliycen mi orayı?😀
    Bilanço, 1. Çeyrek , mahkeme , altın derken bakalım ne olacak durum...

Sayfa 1255/1527 İlkİlk ... 25575511551205124512531254125512561257126513051355 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •