Sayfa 1355/1527 İlkİlk ... 35585512551305134513531354135513561357136514051455 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 10,833 - 10,840 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1.  Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    hisse dediğin böyle olacak işte.. 5 senelik grafik.. Her sene düzenli ve istikrarlı aynı oranda büyüme..her sene aynı ayda %30 temettü..öyle bedelli vermekmiş bilmem ne yalan dolan hareketlermiş yok aga..trade yapmak heyecan yaşamak isteyenlerede kanal tavanı tabanı simetrik gidip gelmeler..her kesime göre hisse..arkasıda Türkiye'nin en sağlam holdinglerinden..daha ne olsun..Bir sonraki dura alt desteğine doğru bekliyor olacağım seni..

Evet çok iyi gözüküyor gerçekten. Alarmı kurdum bekleyeceğim bende.
    Teşekkürler

2.  Alıntı Originally Posted by matias Yazıyı Oku
    Abi ecilc 3.26 yı geçemedi 200 günlük ortalama da. Son teknik ne durumda? Banvit burdan yükselirse onay almış diyebilirmiyiz

3. Deniz hocam Konya hakkında yorum alabilirmiyiz. teşekkürler.

4.  Alıntı Originally Posted by katip Yazıyı Oku
    deniz hocam konya hakkında yorum alabilirmiyiz. Teşekkürler.
    hocam bugün satmadın mı?
    Bugünün hareketi içime sinmedi.
    2,10 desteği önemli

5.  Alıntı Originally Posted by erol78 Yazıyı Oku
    deniz bey sinpas hakkındaki düşüncelerinizi alabilir miyim maliyet 43 beklemeye deger mi yoksa satalım mı

ane-lx1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    0,49 üzerinde haftalık kapanış yaparsa+++++++++
    altı takip dışı hocam

6.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Kozaa dip calismasini yapiyor mevcut grafiklerde. Ben bir sorun gormuyorum.
    8.21 den geldi hemen 6 7 8 9 olacak degil degil mi
    Deniz bey,
    Bu topige çok kısa bir zaman önce girmiştim ve sizi bu vesileyle tanımış oldum.
    Tüm arkadaşlara destek oluyor, çok değerli teknik paylaşım yapıyorsunuz gayet samimi ve de mütevazi bir şekilde.
    Emekleriniz için teşekkür ederim.

7.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    çok az be üstat. Bana özelden paranın vadesi dolunca yaz sana bundan daha fazla kazanç getirecek bir yol söyleyim hisse senedi bölümünde işlem yaparak. Lütfen paranın vadesi dolmadan yazma. Gaza gelip vadesinden cıkma...
    Sn. Denizkiraz ben de bu illet borsada kazanamayan ve terkedemeyenlerdenim. Kredili de işlem yapıyorum . Bugün mesela zararına ak-koza(bir kısmını)- halk-kozal verdim. Yarın alttan alırım diye.Ama piyasa istediğim gibi gitmezse yine zararına vermek zorunda kalıyorum. Sizin bana öneriniz ne olabilir? (arkadaşa önerdiğinizi bana da önerirmisiniz? )(mevcut portföyüm koza- thyao-sahol) -tcell)

8.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    ISGSY
    CUMA KAPANIŞI DA 2,66 ÜZERİNDE OLURSA ++++++
    teşekkür ederim üstad. cuma kapanış 2.65 in altına inmez inşallah.hayırlısı.

Sayfa 1355/1527 İlkİlk ... 35585512551305134513531354135513561357136514051455 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •