Special Days Image
Sayfa 1435/1527 İlkİlk ... 4359351335138514251433143414351436143714451485 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 11,473 - 11,480 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1.  Alıntı Originally Posted by mornek Yazıyı Oku
    Son 1 haftadaki takaslara bakınca 6 m lot Citi alımı var.Tabi son iki günü yani perşembe ve bugünü saymazsak. Bu alan Citi çakma citici grub mu yoksa hakiki Citi mi ?

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    7 m lot oldu!!!aşağıya vuruyorlar.

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Duzn Yazıyı Oku
    Hocam,adamlar bu oyunu defalardır oynuyor ve biz bu oyuna gelmeye devam ediyoruz maalesef!
    Grafiklere baktığımda,4.96-8.20 arası bu oyunu oynuyorlar...
    Koyarsın stopunu 5.00 lere...Ama yok işte...
    Hocam koyupda stopu 5 lere. Maliyetim şu an zaten 7,65 birde nakitle alıp tekrar 5 e stop koyarsam. Sanırım yıkılırım psikolojik olarak. Doğru geçmiş oyunlar buradaki değerli arkadaşların söylediği gibi 4,96 8,21 arası. Ama şöyle bir durum var dipsiz kuyu gibi dediğim gibi. Bunun üstüne seçim durumu ve ülkedeki ekonomik istikrarsızlık. Bir de şu durum var döviz hareketlerinde kozaanın etkilenişi nasıl arkadaşlar bunu bilen var mı ?

3.  Alıntı Originally Posted by grigök Yazıyı Oku
    Şu sahiplik ve türevleri sorunu olmasa. Çok önemli problem kabul ediyorum hatta hafife almanın bedelini ödüyorum.

Dün ecb kararları , çin , yani dünya ekonomisi durdu şuanda tek adres dolar ardından gold olacak ( eğer kriz olursa zannetmiyorum ama jpy ...vs de olur o anda ) Yani ne kadar fazla üretse o kadar kar edecek , pazar problemi olmayan bir hisse . Anladığım ülkemiz kaynakları kıt ve bu kadar ruhsatı elinde bulunduran hisseyi rahat bırakmayacaklar. Aynı ırak gibi , zengin petrol kaynaklarını bir türlü halkına dağıtamadı.....
    Nasıl yani hocam tam anlayamadım affola. Rahat bırakmayacaklar derken ne demek istedin? Bir de hürol ve deniz hocamdan hatırladığım kadarıyla hisse en az 2 3 ay kadar yataya sarar dedikleridir. Ve hisse daha 1 aydır bu durumda. Ee görüldüğü üzere mahkeme de fiyatlanmadı sanırım. Ne yapacağım konusunda hiç fikrim yok gerçekten psikolojik olarak kötü bir durumdayım.

DMSAS geçmiş gapların hepsi kapanmış ve sonrasında yükseliş oluşmuş...

8 MART 2019 CUMA.....Günlük ve Haftalık Kapanışlar...

6. Ortaya Karışık

Alıntı Originally Posted by enisar Yazıyı Oku
    bu söylediğine kendin inanıyormusun ? bilanço beklentileri önceden satın alınır.
    adamlar küçük yatırımcımı haber geldikten sonra poziyon alsın.

tamamen seçim paniği havası çünkü seçim sonrası erken seçim naarası atacağını biliyorlar malum şahsın
    Ne dediğimi anlayamamışsın. Bunu cevaben yazdıkların ile söylediklerim arasındaki alakasızlıktan anlıyorum.

Sent from my iPhone

7.  Alıntı Originally Posted by IPMAN Yazıyı Oku
    amerikan başkanı dahil herkesi devreye sokun

bittik resmen

8. citi 25 milyon oldu takasları

Sayfa 1435/1527 İlkİlk ... 4359351335138514251433143414351436143714451485 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •