Sayfa 349/1527 İlkİlk ... 2492993393473483493503513593994498491349 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 2,785 - 2,792 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1. Venazuela altini na ingiltere nin el koyması ve Türkiye venezuela altın ticareti hisseler üzerinde bir etki yapar mi arkadaşlar...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
     Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Allahtan ahmet kayanın parçaları var yoksa bu grafikler çıkmazdı
    mekanı cennet olsun
    Gelmedi onu gibi Türkiyeye bir daha Yusuf hayaloğluda..
    Ölünce değerini biliyorlar ...
    Borsacılar için gelsin " Hep sonradan gelir aklım başıma hep sonradan "
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

3.  Alıntı Originally Posted by jayjee Yazıyı Oku
    Doğru hocam haklısınız. Fakat dikkat ettiniz mi bilmiyorum. Son 2 haftadır ttkom gerçekten iyi gidiyordu. Dediğiniz gibi destek de durdu bakalım ne olacak bu hafta.
    Güvenmediğim hisselerden. İçi boşaltılmış mı şirketin belli değil. Tam bir bomba bence. Satılır diyorduk o bile kesin değil artık. Yönetim kurulu abilerden doldu zaten. paralarını çıkarmadan bırakmaz bankalar.

Sent from my iPhone

4.  Alıntı Originally Posted by barbaros_ Yazıyı Oku
    sayın akadian bende petkim hissesi var,ben asıl yükselişi bilançoya yakın veya 12 aylık bilanço ile bekliyordum,ama yükselme trendine girince kağıdı baskılayan meril-ykb gurubu aslında ciiti için çalıştıklarını düşünüyorum,yf da buna eşlik ederek 37m lot mal aldılar,bunun 7m lotu ak üstünden hisse baskılanmak için kullanıldığını düşünüyorum...

geçen sene ocak ayındaki takas oranına yabancılar ulaştı,

hatırlarsanız daha önce kozaa daydım,hatta marmaris angel otelinin kime kiralandığını ve otelin defter değerinin ne kadar az gösterildiğini çıkarmıştım hatırlarsanız...
    en son düşüşüşünde kozaa elimde vardı.5.90 ları gördük,ordan yükselişe geçtiğimizde ben...

Merhaba ortak. Hatırlıyorum tebrikler. Petkim için 12 aylık bilanço derken bu sene için diyorsunuz değil mi? Olabilir. Bu çıkışın dinlenmesi çekilmesi olur gibime geliyor. Petkimde hala yabancı mal almak isteyebilir. Sıkıntı şu petkim çıkışa geçti mi arkasından bakakalıyorsunuz o sebeple treni de kaçırmak istemiyor insan. Eller tetikte al sat yapıyorum. Momentumdaki rsi daki nu bir yerleri destek yapmaya döndürebilir hisseyi. Belki de golden cross olduğu 5.61 i destek yapar. Aslında petkim forumunda bulut bey o noktada fikrini söylemesi güzel olur. Analizlerini beğeniyorum.
    Bakalım hocam kısacası ben bu hafta endekste düzeltmeler bekliyorum. En kötü mdal ın dediği gibi garanti bilançosu gelirse bu haftasonu, hftaya ptesiden itibaren iyi bir sallanırız diye düşünüyorum.

Sent from my iPhone

Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Merhaba ortak. Hatırlıyorum tebrikler. Petkim için 12 aylık bilanço derken bu sene için diyorsunuz değil mi? Olabilir. Bu çıkışın dinlenmesi çekilmesi olur gibime geliyor. Petkimde hala yabancı mal almak isteyebilir. Sıkıntı şu petkim çıkışa geçti mi arkasından bakakalıyorsunuz o sebeple treni de kaçırmak istemiyor insan. Eller tetikte al sat yapıyorum. Momentumdaki rsi daki nu bir yerleri destek yapmaya döndürebilir hisseyi. Belki de golden cross olduğu 5.61 i destek yapar. Aslında petkim forumunda bulut bey o noktada fikrini söylemesi güzel olur. Analizlerini beğeniyorum.
    Bakalım hocam kısacası ben bu hafta endekste düzeltmeler bekliyorum. En kötü mdal ın dediği gibi garanti bilançosu gelirse bu haftasonu, hftaya ptesiden itibaren iyi bir sallanırız diye düşünüyorum.
    Sent from my iPhone
    Petkim yönetiminin-SOCAR- 2. büyük yatırımı ve ortaya çıkacak yeni maliyetleri ne zaman açıklayacağı belli değil, büyük yatırımlar karlılıkları düşürür....(Bir kenarda dursun...Petkim meselesi de, evvelki hafta finans seminerinde anlatılan kısa notlardan bir alıntı...kısa ve orta vade belirsiz, uzun ve çok uzun vade cazip..!!! .)

Son düzenleme : loruhlano; 27-01-2019 saat: 12:58.

6.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    Petkim yönetiminin-SOCAR- 2. büyük yatırımı ve ortaya çıkacak yeni maliyetleri ne zaman açıklayacağı belli değil, büyük yatırımlar karlılıkları düşürür....(Bir kenarda dursun...Petkim meselesi de, evvelki hafta finans seminerinde anlatılan kısa notlardan bir alıntı...kısa ve orta vade belirsiz, uzun ve çok uzun vade cazip..!!! .)
    Evet bu da başka sorun. Fabrika bakıma girmişti bilançoyu düşürmesinden de korkmuştum. Temettü açıklansın şöyle 60-70 kr net. Kesin alınıp temettü gününe 2 gün kalana kadar beklenir.

Sent from my iPhone

7.  Alıntı Originally Posted by meyyup Yazıyı Oku
    Venazuela altini na ingiltere nin el koyması ve Türkiye venezuela altın ticareti hisseler üzerinde bir etki yapar mi arkadaşlar...
    İyi dikkat etmişsiniz.Ben haberi kaçırmıştım....

https://tr.investing.com/currencies/xau-usd-chart

Elbet İngiltere kararı XAU USD grafiğini etkileyecek.....Global altın fiyatları Venezuela krizini nasıl fiyatlacağının cuma hafif gösterdi....Ama bu tepki hareketi değilse 1350 civarı geçilmeli altında.....

Pazartesi olası hareket önemli ve bizim grubun cuma ivmesinin ne kadar etkili olup olmadığını gösterecek......Baskıdan dolayı hele hele perşembe ki 7.25 e basılan satış tuşları çok can sıkıcıydı.....Çok satan oldu....Bu nedenle hızlı bir tepki sonrası 7,72 ilk takip yerim....Sonra 7.92....Olursa 8.2 daha sonra momentuma belirleyici.....Ayı olarak zaten stoplarımız belli...7.5 üzeri her zaman Deniz hocamın dediği gibi pozitif.....

8.  Alıntı Originally Posted by acemitrader Yazıyı Oku
    Son çıkışın düzeltmesini 38,2 (6,97) baz alarak hissede oluşabileceğini düşündüğüm BEARISH BUTTERFLY formasyonu ve D bacak hedefleri grafikte olduğu gibidir. Biraz hayal kurmaktan bişey olmaz herhalde

Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku

Sayfa 349/1527 İlkİlk ... 2492993393473483493503513593994498491349 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •