Sayfa 351/1527 İlkİlk ... 2513013413493503513523533614014518511351 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    BİRİ ENJSA DEMİŞTİ
    5,34 ÜZERİNDE GÜZELLEŞİR... HEMDE İYİ GÜZELLEŞİR
    TOBO BOYUN ÇİZGİSİ AYNI ZAMANDA 5,34
    Enjsa. Aratmayı hisse adlarıyla yapın ltf

Sent from my iPhone

Alıntı Originally Posted by FKK Yazıyı Oku
    Deniz bey merhaba,
    Sozkonusu haber bizi8 uzerine atar mi sizce yoksa tamamdir ve kar satisi mi olasi? Tsk ederim.
    Hissenin başındaki olması gereken tekniği zamanında uygulamıyor, kendince teknik analiz kullananları şaşırtıyor, öteliyor...Bence şu geçen 10 iş gününde bile 2 kez 7,75/ 7,80 üzeri // 7,35 dalgalanması yapması gerekirdi teknik olarak; ama yapmadı, 7,23 leri bile gösterdi...muhtemelen 28 Ocak haftasına öteledi....Haftaya 3 hisse de pozitif formasyonla giriyor , diğer hisselere nazaran....(En azından ayı formasyonu sinyali almamış olarak...)..Çünkü Bist-30 da çoğu hisse ayı formasyonu başlangıç sinyalini verdi, bir düzeltme şeklinde de olsa....

3.  Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Ttkom. 4.51 200 günlük direnç. Üzeri alınır altında satılır. Bana göre hiç bulaşılmaz

Sent from my iPhone
    Tesekkur ederim

4. Akadian hocam ttkoma neden bu kadar ön yargılısınız ki ? Aslında evet ne yapacağı belli dğeil konusuna katılıyorum 3,1xlere düşmesi çok uzak zamanlar değil evet. Ama yabancının neden son zamanlarda bu kadar ilgisi var ?

6.  Alıntı Originally Posted by jayjee Yazıyı Oku
    Akadian hocam ttkoma neden bu kadar ön yargılısınız ki ? Aslında evet ne yapacağı belli dğeil konusuna katılıyorum 3,1xlere düşmesi çok uzak zamanlar değil evet. Ama yabancının neden son zamanlarda bu kadar ilgisi var ?
    Tarihin en berbat özelleştirmesi
    (ki hangisi iyidi ?) sonrası şirketten bir rivayete göre bilmem kaç milyar tl lik bakır kablo bile götürüldü deniliyor. Boşaltılmış mı belli değil. Borcu açık zaten. Eskiden birilerine satarlar diye beklentim vardı şimdi bankalar satana kadar alacaklarını çıkarmak için uğraşırlar sanırım. Belki satılır belki iki kat artar ama umrumda değil. Bu kadar risk varken, neden alayım?
    Kısacası kardemird, petkim, kozalaklar varken neden ne olduğu belirsiz ttkom alayım?

Sent from my iPhone

7.  Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Tarihin en berbat özelleştirmesi
    (ki hangisi iyidi ?) sonrası şirketten bir rivayete göre bilmem kaç milyar tl lik bakır kablo bile götürüldü deniliyor. Boşaltılmış mı belli değil. Borcu açık zaten. Eskiden birilerine satarlar diye beklentim vardı şimdi bankalar satana kadar alacaklarını çıkarmak için uğraşırlar sanırım. Belki satılır belki iki kat artar ama umrumda değil. Bu kadar risk varken, neden alayım?
    Kısacası kardemird, petkim, kozalaklar varken neden ne olduğu belirsiz ttkom alayım?

Sent from my iPhone
    Enerjisa icin ne dusunuyorsunuz. Arzdan beri hep düşmüş. Bu cikista da dogru duzgun tepki vermedi. Yani diğerlerine nazaran

8.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    BİRİ ENJSA DEMİŞTİ
    5,34 ÜZERİNDE GÜZELLEŞİR... HEMDE İYİ GÜZELLEŞİR
    TOBO BOYUN ÇİZGİSİ AYNI ZAMANDA 5,34
    ________DEĞİŞİM_____AZ KALDI AVIN KAPANA GİRMESİNE

Sayfa 351/1527 İlkİlk ... 2513013413493503513523533614014518511351 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz