Sayfa 354/1527 İlkİlk ... 2543043443523533543553563644044548541354 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    Yanlış hisseyi shortlarsın ...o kadar shortlanacak varken....
    hiç sevmem short olayını da yapanı da. Ama senim güzel hatrına 2m yarın shortluyorum parasıyla değil mi

Sent from my iPhone

2.  Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Yarın onlara inat 2m lot kozaa da shortluyorum o zaman.

Sent from my iPhone
    shortlamayı bırak 8 üstü her kapıları acacak hem düşen direnç orda hemde flama tetiklenecek

3.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    BANVT

RSI BIRAK GİDECEM DİYOR
    ____DEĞİŞİM______10,83 DEN 11,61 E GİTMİŞ ÇİZDİKTEN SONRA

4. Ortaya Karışık

Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    shortlamayı bırak 8 üstü her kapıları acacak hem düşen direnç orda hemde flama tetiklenecek
    Gece gece kafam çok karışık yüzde 70 petkim var elimde fulleyecektim yarın momentum ve rsi nu satmaya yöneltti beni. ama nereden satayım fulleyip 6 üzeri mi satsam yarın mı direkt döner dönmez mi off kafamda deli sorular. Bir iki gün eksisi kesin ama 5.80 stoplu fullesem 5.80 e gelse içim gider kesemem kolu. Çok zor durumdayım deniz))

Kozaa için de 7.94 üzeri geleceğim söz ya da 6.97

Sent from my iPhone

5.  Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Gece gece kafam çok karışık yüzde 70 petkim var elimde fulleyecektim yarın momentum ve rsi nu satmaya yöneltti beni. ama nereden satayım fulleyip 6 üzeri mi satsam yarın mı direkt döner dönmez mi off kafamda deli sorular. Bir iki gün eksisi kesin ama 5.80 stoplu fullesem 5.80 e gelse içim gider kesemem kolu. Çok zor durumdayım deniz))

Sent from my iPhone
    petkm de dediğim gibi birden hızlanmış hissede ben indikatöre bakmayı doğru bulmuyorum. trend önemli olan bende
    5,83 üzerinde sorun yok petkm de ama en en en en en önemli desteği 5,50. petkm de stopları patlatan bir hisse genelde seviyor speği bu tür işleri

6. Borsadaki ralliye ben de anlam verememiştim ama cuma günkü Fed haberi, altındaki yükseliş ve en son bu dolardaki düşüş bu ralliyi açıklayabilir. Fed in cuma günü bilanço küçültmesini erken sonlandırabileceği haberi vardı. Önümüzdeki 1 2 haftada yükseliş devam ederse bu sağlam bir ralli dönemine girdiğimiz anlamına gelebilir. Yani Japanizasyona hoşgeldiniz...Ta ki 2. Büyük Buhran a kadar...

7.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    petkm de dediğim gibi birden hızlanmış hissede ben indikatöre bakmayı doğru bulmuyorum. trend önemli olan bende
    5,83 üzerinde sorun yok petkm de ama en en en en en önemli desteği 5,50. petkm de stopları patlatan bir hisse genelde seviyor speği bu tür işleri
    5.82 üzeri ipeke alırım. 7.94 üzeri veya 6.97 kozaa alırım. Petkim 5.83 değer dönerse fullerim. 5.80 stop. Söyleyeceklerim bu kadar.

Sent from my iPhone

Sayfa 354/1527 İlkİlk ... 2543043443523533543553563644044548541354 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •