Sayfa 502/1527 İlkİlk ... 240245249250050150250350451255260210021502 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1. 5,14 a kadar çekilirse. Niye çekildn denemez buraya kadar.

2. Mal coşkuda satılmaz mı bukadar malı ky dipte mi alıyo aklım almıyo cidden

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    KOZAA YENİ GRAFİK
    YARIN 7,04 ALTI KAPANIŞLAR OLURSA FORMASYON HEDEFİ 5,69. (5,82 YE BİRSEY KALMAMIŞ OLUR)
    CENGAVER SPEK YARIN BAKALIM NEYE KARAR VERECEN
    DEĞİŞİM

4.  Alıntı Originally Posted by Duzn Yazıyı Oku
    2 senedir bu hisseyi takip ediyorum,böyle soluksuz düştüğü olmadı.Açıkçası birşey çıkabilir bunun ardından diye düşünüyorum.
    Takip etmemişsin hocam tam olarak demekki daha yakın zamanda 4.96 ya gelişinde 12 kırmızı mum vardı aradaki birkaç kıytırık yeşili saymazsak 2 hafta aralıksız düştü

5.  Alıntı Originally Posted by krasavchik32 Yazıyı Oku
    mal coşkuda satılmaz mı bukadar malı ky dipte mi alıyo aklım almıyo cidden

tapatalk kullanarak iphone aracılığıyla gönderildi
    alıcı olmasa 3 günde o kadar mal satılmazdı.

6. 200 GÜNLÜK ORTALAMA 6,56 DA. ORAYI GÖRECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM YARIN.... TEPKİYE OYNAYACAK BORSACILAR KRALI
    BU ORTALAMADA GÖZÜNÜZ OLSUN. 200 GÜNLÜĞE DEĞDİĞİ ANDA TEPKİ GELMELİ (YARINDA SATISIN DEVAM EDECEĞİNİ FARZEDİYORUM VE TEPKİNİN GELMEYECENİ DÜŞÜNMEKTEYİM.)AŞAĞISINDA KAPANIŞ OLURSA 5,82 YE CEPTE HABERİNİZ OLA..
    O YÜZDEN TEPKİYE OYNAYACAM DİYE YUKARDAN MALLANMA
    YOKSA NURTOPU GİB KUCAGINA BIRAKILMIŞ BİR KOZAA BULUVERİRSİN

7.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    Yarın durumlar nazik, XU-100 sat verdi, XU-030 tutta fakat ayı formasyonu uyarısı var, gün içi Sat komutu düşebilir, biz göremeyiz üyeleri görür...Viop yabancı pozisyonları hala long da....temkinli olmak da yarar var...Endekste 1000-2000 puanlık bir düzeltme mi, değil mi...şüpheler var....KRDMD de de Matriksin formasyon tespitinde zorlandığı belli oluyor..% 33 sağlıklı tespit olayı var ayrıca marj boyutu da kısa.., kısaca ilk seansı izlemekte fayda var derim...

Aşağıdaki linkten Turkishbulls un hangi hisselere AL diyor, hangilerine SAT diyor bugünkü kapanışlara göre, bir incelemen de fayda var...
    https://www.turkishbulls.com/SignalL...ketSymbol=IMKB

Bu da Market wave :
    http://bigpara.hurriyet.com.tr/anali...alma-verenler/
    Benim fikrim sabit hocam endeks yarın düşer. Ciddi şekilde hem de. Bunu sat vermeden önce de söylemiştim haftaya ilk iki gün de devamını bekliyorum. Düzeltme günleri başlıyor. Bu süreçte nakit bolluğu yaşamak iyidir. Al verdiler diye bu gergin dönemde almam haklısın izlemek lazım ama yarım hisse almak yürek ister. Tersi olur inşallah ne diyim

Sent from my iPhone

8. OBO

Sayfa 502/1527 İlkİlk ... 240245249250050150250350451255260210021502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •