Sayfa 850/1527 İlkİlk ... 3507508008408488498508518528609009501350 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 6,793 - 6,800 arası.

Konu: Ortaya Karışık

sayın cinali hoş geldiniz,dava ile ilgili süreç hakkında bizleri aydınlatabilirmisiniz

2.  Alıntı Originally Posted by barbaros_ Yazıyı Oku

şimdi umarım neden rahat olduğumu anlamışssınızdır.
    Temel bilgiler için teşekkürler Ortak. Otellere de bayıldım ama farklı bir şey söylemek istedim bir an. Oraya o oteli yaparken kaç tane ağaç kesilmiştir kim bilir. Bunlara göz yuman ve imara açanlar için içimden bir şeyler geçirdim. Anlaşılmıştır heralde. Haydi iyi geceler.

Sent from my iPhone

3.  Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Temel bilgiler için teşekkürler Ortak. Otellere de bayıldım ama farklı bir şey söylemek istedim bir an. Oraya o oteli yaparken kaç tane ağaç kesilmiştir kim bilir. Bunlara göz yuman ve imara açanlar için içimden bir şeyler geçirdim. Anlaşılmıştır heralde. Haydi iyi geceler.

Sent from my iPhone
    Bende dostum aynı şeyleri düşündüm..ülkenin cennet yerlerine yapılan şeylere bakın..o yere bu kadar öküzce bişi yapılır mı??

4.  Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    Yabancinin bukadar kısa sürede boşaltıp birden tekrar doldurmaya başladığı en azından kozaa da hiç görülmedi.. yeterince yeni ky ortağimiz oldu son günlerde temennim yenilerinin atlamaması.. biraz yatay biraz sakinlik biraz huzur istiyorum dimi bi 30-40 gün kafayı dinleyelim.. hem zararda olanların takviye yapıp en azından ortalama düşürme şansları da olur yoksa bu hisse kısa sürede 6.50 ye gelirse tekrar geri basar..geçmişi malum.. bilançoya 6 altinda girelim derim sizler için de uygunsa
    aynen hocam en azından şurada 2 3 hafta kalsın elimize geçenle biraz maliyet düşürelim. ytd

Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku

Sent from my iPhone
    Nekadar ayıp dimi kaptan resmen katliyam yapmışlar.. oysa ki bak ekteki haberdeki gibi yapsalardı hiç ağaç kesilmeyecek doğa katledilmeyecek milyar yıllık Allah yapısı güzelim yarım ada ve koyu insan eli ile keyfi katledimeyecekti..

Bide ozaman iktidarda İnönü vardi dimi zaten bu chp hep böyle....(son 20 yıllık chp lilerden degilim bu arada)

https://www.mynet.com/marmaris-te-in...i-110104369296
     Alıntı Originally Posted by barbaros_ Yazıyı Oku
    eski yatırımcıların bildiği,yeni yatırımcıların bilmediği bazı şeyleri açıklayarak paylaşacağım

kozal ortaklık durumu

Ortak Pay Tutar Pay Oranı
    ATP İnşaat ve Ticaret A.Ş.68.635.33545,01
    Koza İpek Holding A.Ş.38.114.66424,99
    borsada işlem gören 45.750.00 30,00

Toplam 152.500.000100,00

kozaa nın ortaklık yapısı

Ortak Pay Tutarı Pay Oranı
    İPEK DOĞAL ENERJİ A.Ş. 202.733.074 52,25
    Halka Arz 174.484.589 44,95
    Diğer 400.000 0,10
    KOZA-İPEK HOLDİNG 10.462.336 2,70

Toplam 388.080.000 100,00

kozaa nn sahip olduğu ortaklıklar

ben hisse için açıklama yapacağım derken,bugün tedirgin olan arkadaşlara sakin olun derken ne demek istediğimi açıklayacağım

bugün itibari ile kozal ın halka açık olan %30 unun piyasa değeri 385 m eurodur.

yani diğer bir deyişle kozal ın %45 ine ortak olduğu için elinde 570 m euroluk kozal hissesi vardır.

bugün iti bari ile kozaa hissesinin borsadaki %44.95 işlem görmektedir borsadaki kısmının değer 171 m eurodur.%100 ünün değeri 380 m eurodur.

ilginç değilmi elinde 570m euroluk kozal hissesi olan şirketin değer 380m euro....

bittimi tabiki bitmedi........

yine ortaklık yapısında görülceği gibi angel marmaris ve royal garden da kozaaya ait. royal garden le ilgili çok fazla bir bilgi yok ama angel marmarisle ilgili basında bir çok haber yapıldı

https://emlakkulisi.com/koza-holding...mayacak/522323 bu yazıyı okumanızı isterim...

otelin resimlerini paylaşacağım

internet adresi https://www.angelsmarmaris.com/

otelin özellikleri
    https://www.muhafazakarotelim.com/angels-marmaris-otel

evet bu otel 174 m tl değeri gözükmekte. ben bu otelin değerinin en az 200m euro olduğunu düşünüyorum.....

deniz kenarında 80 dönüm içinde 182 odalı 5 yıldızlı otel için siz ne düşünürsünüz.

ayrıca giresun konak projesinin muazzam bir değer olduğu ve %72 sine sahip kanadalı altın arama şirketi tech ile ortak fakat malesef kayyumda olmasından dolayı yeterli ilerleme sağlanamadı akbankın 2012 de yaptığı yorum vardı inanılmazdı ama kaldırılmış,,,

ayrıca antimon madeni var.onla ilgili kozaa dergisinde haber çıktı
    http://kozaaltin.com.tr/sektorelbakis/004/#p=43

şimdi umarım neden rahat olduğumu anlamışssınızdır.
    Eline sağlık.. kozal da üstadlar vardı birzamanlar topicte kafası kesik tavuklar misali sağa sola çarparak dolaşmaya başlayan günlükçülerde artış gördüklerinde bu paylaşımları yapar topigi toparlarlardı.. gerci sonra tribe baglanıp terk-i diyar ettiler o ayrı

ANKET-BIST100 Endeksi'nin güne yatay bir seyirle başlaması bekleniyor

Analistlerin BIST100 Endeksi açılış fark değerine ilişkin medyan
    tahmin +95, ortalama tahmin ise +38 puan oldu.
    Foreks'in 40 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en yüksek
    beklenti +512 puan olurken, en düşük beklenti -570 puan olarak
    gerçekleşti.
    Ankete katılan 40 analistin 24'ü pozitif, 16'sı negatif açılış
    tahmininde bulundu.
    NOT: Foreks Haber Merkezi tarafından günlük düzenlenen BIST100
    Endeksi açılış anketine katılmak isteyen yatırım uzmanları
    [email protected] adresine başvuru maili gönderebilir.

- BIST100 Açılış Anketi Sonucu

Medyan : +95
    Ortalama : +38
    Maksimum : +512
    Minimum : -570
    Katılımcı: 40[(+)24(-)16]

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

(15/02/2019 - 09:22:47)

7. KOZAA da 500 günlük destek 5,52 idi ve dün 5,58 den desteğe yakın tepki çok iyi geldi.
    5,82 üzeri pozitifi ilk direnç 6,09 sonrasında 6,35 önemli ara dirençlerdir.
    Olası savrulmalarda yine 5,52 önemli pivot. Aşağısını ne siz sorun ne de ben söyleyim

KOZAL ise 200 günlük basit ortalama önemli seviye ama hala yükselen trend üzerine atamadı. Buda baskıyı artırır. Aşağıda 44,50 önemli destek ama öncesinde 47,50 gibi 200 günlük ortalama desteği var.
    Citinin elinde satabileceği 4 milyon lot kaldı benim tahminime göre. Buda tahtada çok baskı kurmaya yetmeyecektir diye düşünmekteyim

Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    KOZAA da 500 günlük destek 5,52 idi ve dün 5,58 den desteğe yakın tepki çok iyi geldi.
    5,82 üzeri pozitifi ilk direnç 6,09 sonrasında 6,35 önemli ara dirençlerdir.
    Olası savrulmalarda yine 5,52 önemli pivot. Aşağısını ne siz sorun ne de ben söyleyim

KOZAL ise 200 günlük basit ortalama önemli seviye ama hala yükselen trend üzerine atamadı. Buda baskıyı artırır. Aşağıda 44,50 önemli destek ama öncesinde 47,50 gibi 200 günlük ortalama desteği var.
    Citinin elinde satabileceği 4 milyon lot kaldı benim tahminime göre. Buda tahtada çok baskı kurmaya yetmeyecektir diye düşünmekteyim
    deniz,bide dün,unlu 5dk da 345 k 15 dk da 600k kozaa alınca nasıl paniklediler,görülmeye değerdi... adamların amacı satarak baskı yapmak,alttan ucuza almak,ama bazı fonların gördüğüm kadarıyla gözü bu hissede,ve düşük gördüğü anda alıma geçtiler.
    zaten unlu almaya başlayınca önünde hiç bir şey bırakmıyor.

Sayfa 850/1527 İlkİlk ... 3507508008408488498508518528609009501350 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •