Sayfa 921/1527 İlkİlk ... 42182187191191992092192292393197110211421 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 7,361 - 7,368 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1. Deniz Bey merhabalar,

İzninizle size bir soru sormak istiyorum. Husus Golden Cross ile ilgili üzelinde ama ortalama kesişmeleri ile ilgili genelinde. Endekste bir-kac gün önce golden cross olustu. Benim yakın takip ettiğim bir hisse olan ALCARda da olusmak üzere. Size sorum su. Golden cross veya diğer ortalama kesismelerinin tam olarak calısması için gereken kosullar nelerdir?

Cok tesekkür ederim simdiden.

2. Kimse kızmasın lütfen. Üstad ve hocalarımızın görüşleri doğrultusunda yarın 40 seans zincir emir vererek Kozaa ve Petkime 4,50 lerde alım giriyorum. Deniz hocam onaylıyor musun? Sorumluluk benim. Saygılar.

3.  Alıntı Originally Posted by YushR Yazıyı Oku
    Eyvallah hocam değerli yorumun için azbiraz çıksa verip kozaa alıcam ekranı kapıcam onun peşindeyim krontu ömürlük almıştım ama kozaa yada kozaal almak kafama yatıyor şu noktada ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    5,10 4,30 dan al parçalı
    ya da 5,82 den al 6,51 e yakın sat. Dön 6,51 üstü kapanışlarda al 7,92 de sat 7,92 üstünde tutunca da 12,50 den çık

4.  Alıntı Originally Posted by undebah Yazıyı Oku
    Deniz Bey merhabalar,

İzninizle size bir soru sormak istiyorum. Husus Golden Cross ile ilgili üzelinde ama ortalama kesişmeleri ile ilgili genelinde. Endekste bir-kac gün önce golden cross olustu. Benim yakın takip ettiğim bir hisse olan ALCARda da olusmak üzere. Size sorum su. Golden cross veya diğer ortalama kesismelerinin tam olarak calısması için gereken kosullar nelerdir?

Cok tesekkür ederim simdiden.
    kozaa da 7,92 de oldu ama döndü bastılar . Hocam ya bu işler eskidi bunlar ekmek yedirmiyor artık
    tahta yapıcı iyimse hava pomplalamak adına önce 50 günlük sonra da 200 günlük üstüne atıyor sonrada bu ortalamalar belirli bir süre kesişiyor ama emin ol bunlarla para kazanma çok zor. petkm de 5,36 kapndığında olmuş
    İLLEDE trend hcm

5.  Alıntı Originally Posted by zeytinci Yazıyı Oku
    Kimse kızmasın lütfen. Üstad ve hocalarımızın görüşleri doğrultusunda yarın 40 seans zincir emir vererek Kozaa ve Petkime 4,50 lerde alım giriyorum. Deniz hocam onaylıyor musun? Sorumluluk benim. Saygılar.
    dip oluşumu tamamlanmadı ama,
    risk alıyım dersen buralardan girilir 5,09 yanınca stop..
    buralardan aldığını da 5,82 ye yakın satarsın ya da kar stobunu çalıştır 6 üzerine atıp atmamasını takip et saatlikte

6.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    basit kullan genelde 200 ve 100 de.
    200 g.o değeri 6,55...
    yani bu şu dmek 6,55 e kadar tepkidir benim hareketimin adı..
    kalıcı yükseliş bu ortalama kırılınca olur.
    bilgi fark yaratır. Azminize cidden hayran kaldım
    Yani şuan petkim de 200 g.o ortalama 5,02 bu değerin altına indiği gün çok ciddi tehlike çanları çalıyor olarak yorumlayabiliriz mi?
    Bir de 200 g.o nın yüzde kaç üzerindeyken satım uygun olabilir yaklaşık olarak

Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    aslında şirketin değeri falan hepsine eyvallah abide öyle düşünürsem bütün bist 30 hisseleri için geçerli bir şekilde ederini bulur ama 1 yılda ama 2 yılda konu o değil. Gübre ile anlaşılmaması demek bana göre de şirketin %40 i gitti demek.
    söğüt madeninden bahsediyorum %40 rezerv kaybı yaşanacak anlaşılmaması durumunda.
    Bu yabancı yatfası piyasadan çoğu mal çekmişti hatırlarsan. Diğer bölümündeki mal 30 milyon lot kalmıştı ordan 10 milyon lot daha alsa idi hisseyi 12 tl bile taşıma potansiyelleri vardı. DÖndü en zorunu yaptılar ne yaptılar peki... piayasadaki tüm malı neredeyse çekmiş iken şimdi piyasaya mal dağıttılar....
    canlı seans odalarına girmeyenlerimiz olabilir bir tahta yapılırken tahta sahibi patrondan izin alınır diğer bölümdeki görünen malı almak için. Örneğin ak yatırım diyelim tahta sahibi ve citi gelir derki ben piyasadan malı çekecem sen kafama vurma bu esnada der(piyasa=diğer bölüm takastaki) citi tarafından piyasadan mal itinayla toplanır zamanla. Çekilecek mal kalmayınca yukarı hızlıca sürerler.
    bu kozaadakiler en zoru yaptılar piayasadan malı cektiler tam o esnada döndü adam sattı neden? birşeyler olmalıydı ters giden başka seylerde olabilir daha..
    söğüt çok önemli,önemsiz diyen yalan söyler,ama dikkat edersen gübre fabrikalarının değerinden değişme mahkeme sonucundan sonra hiç olmadı,bir üst mahkeme var... onu kazansa bile kozal la anlaştıralacağı yönünde görüş var zaten mahkeme sonucundan beri gübrede yabancı alımı sadece 6m lot.gübreye muhakkak katkısı olacak ama söğüt işletmesini tek gübreye bırakmayacaklarını düşünüyorum.
    takaslara sende bakarmısın sen ne düşüneceksin

bu sene bu adamların yaptığı 3. iniş. mahkeme sonucuna kadar bu inişleri yapıp daha fazla para kazanacaklarını düşünüyorum.

bide söğütün,kozaa dan çok kozal a zarar vermesi beklenir,ama onda nerdeyse hiç bir zarar gözükmüyor. yabancı satışşıda

en son bu paylaşımım hakkında düşünceni merak ediyorum deniz

takaslarda mahkeme sonuçlandığı tarih başlangıç alındı

8.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    dip oluşumu tamamlanmadı ama,
    risk alıyım dersen buralardan girilir 5,09 yanınca stop..
    buralardan aldığını da 5,82 ye yakın satarsın ya da kar stobunu çalıştır 6 üzerine atıp atmamasını takip et saatlikte
    Yok yok hocam buralardan daha cesaret edemem. Yüklü alıcam için stop yapsamda beni o zarar bile üzer. Az çok nakitimi sen biliyorsun kardemirden. Saygılar

Sayfa 921/1527 İlkİlk ... 42182187191191992092192292393197110211421 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •