Sayfa 424/1527 İlkİlk ... 3243744144224234244254264344745249241424 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 3,385 - 3,392 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1.  Alıntı Originally Posted by Ferhat_30 Yazıyı Oku
    Deniz bey, özellikle sizden ricam. Bu anacığının. .......mısına doduuuuumun kağıtları tövbe tövbe arkadaş, kusura bakmayın hepinizden Özür dilerim ağzımı bozduğum için ������ne oldu da süründürmeye devam ediyor. İpek biraz diri duruyor. İpek alınır mı sizce? Ne dersiniz . Tekrar Özür dilerim herkesten, ama ne yapayım arkadaşlar içinde bulunduğum durumu bir bilseniz inanın hepiniz bana hak vereceksiniz
    Ha ipek ha kozaa hcm degisen birsey yok. Ipeke birazdaha kozada ipek paritesi olarak bakiyorsan eyvallah. Ama dustukten sonra 2 side duser

2. Tam.profesyonelsin spek kardeş

Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Petkim kozalak ve kardemird pastası paylaşacak var mı ?

Sent from my iPhone

4.  Alıntı Originally Posted by coming_soon Yazıyı Oku
    Hocam şimdilik en zekice işi siz yaptınız. Şubat ortasına kadar hareket olmaz bu kozalarda diyip petkime geçmiştiniz yanlış hatırlamıyorsam. Şu ana kadar tahmininiz doğru çıktı.
     Alıntı Originally Posted by jebaha Yazıyı Oku
    Aynen valla alkışlık hareket.
    Hocam valla kısa vade beklenti bitti mi kaçarım ne olursa olsun. İsterse altın yumurtlasın şirket. Çünkü zamanında çok aşık olduk orta vade bekledik stres yaptı bende. Uzunculara sözüm yok tabii. Ömürlükse adam tutar. Veya 2019 yılı sonuna hedef koyar stres yapmaz bekler. Benim karakterim bile bile lades olmayı sevmiyor
    Tüm malı 7.82 den mahkeme günü kaçıp 5.27 den petkim aldım. İpeke i hatırlamıyorum ama onda da karda çıktım çok şükür. Petkim her bakımdan hazırdı çünkü. Kozalaklar 2019 hissesi ama zamanı var bence. Önümüzdeki 20-25 gün strese girmeye gerek yok diye biraz da lot arttırarak geliriz dedik. Çok şükür olacak gibi bakalım.

Sent from my iPhone

5.  Alıntı Originally Posted by barbaros_ Yazıyı Oku
    ...
    Teşekkürler ortak saolasın pastalar için

Sent from my iPhone

6. Pasta çok kötü

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Sayın hocalarım, TTKOM için yorumlarınızı sormak isterim mümkünse eğer.

Sayfa 424/1527 İlkİlk ... 3243744144224234244254264344745249241424 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •