Special Days Image
Sayfa 849/1527 İlkİlk ... 3497497998398478488498508518598999491349 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 6,785 - 6,792 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    Yılbaşından beri Kozaa da malın, taşeronlara nasıl dağıtıldığı:

Son 2 günün takası yukardaki kayıtlarda yoktur...
    Bu cep 2 cep ise adamlar tam çakal , bence aşağıya giderken baya mal kaptirilmis ve süreç kısa olmaz. Bakalım.

Hisse konusunda kesinlikle ytd. Kendi kararınızı kendiniz verin. Kendi paranızı kendiniz harcayıp mutlu olun.

2. Sayın gece kuşu
    Merhaba

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Deniz ve Hürol hocalarım tireye bir bakabilir misiniz

15 günde hergün 3-4 milyonlar satan yabancı tahtaya yeni gelene ayar vermek için dönüp 1.3 milyon alınca bi güzelleştik..buraya inene kadar çok kısa sürede ne destekler dirençler fibolar üçgenler patlattı ve kaç günde? Osilatorlere göre Akadian kaptana hak vermeye basladım mart ortasından sonra bir hareketlenme bekliyorum.. bu sefer bilançoyu fiyatlayabiliriz..hurol hocanın 3 yilliklarida aynı yönde sanirim..insallah mahkeme fiyatlaması olmaz çünkü mahkemeden kesinlikle ümidim yok malum sonrası acılı oluyor

Alıntı Originally Posted by ALESTA Yazıyı Oku
    Maden yasası meclisten geçti
    Acaba seans sonu almalarının nedeni bu muydu ?
    Yarın gaplı açılıp 6.09 kafa atarız bence

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Evet bi haber etkisi ile olmuş olabilir hareket.. gecici vergi bildirimi 18 şubata kadar uzatılmış yani pazartesi aksamı son

5.  Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    15 günde hergün 3-4 milyonlar satan yabancı tahtaya yeni gelene ayar vermek için dönüp 1.3 milyon alınca bi güzelleştik..buraya inene kadar çok kısa sürede ne destekler dirençler fibolar üçgenler patlattı ve kaç günde? Osilatorlere göre Akadian kaptana hak vermeye basladım mart ortasından sonra bir hareketlenme bekliyorum.. bu sefer bilançoyu fiyatlayabiliriz..hurol hocanın 3 yilliklarida aynı yönde sanirim..insallah mahkeme fiyatlaması olmaz çünkü mahkemeden kesinlikle ümidim yok malum sonrası acılı oluyor

Evet bi haber etkisi ile olmuş olabilir hareket.. gecici vergi bildirimi 18 şubata kadar uzatılmış yani pazartesi aksamı son
    1,300,000 lot alması bence iyi yukarıdan sattıkları malı yerine koyma iştahları yavaş yavaş yerine gelecektir..bu mana ilk işaret sanırım 6,53ten beri buradayım ilk kez aldılar..dimi..dedimya ..sözüm meclisden dışarı eşşek gibi alacaklar çünkü para kazanacaklar..sermaye olmadan ticaret yapamazsın... dimi syn. uçanlaz...

Alıntı Originally Posted by nightbirdss Yazıyı Oku
    1,300,000 lot alması bence iyi yukarıdan sattıkları malı yerine koyma iştahları yavaş yavaş yerine gelecektir..bu mana ilk işaret sanırım 6,53ten beri buradayım ilk kez aldılar..dimi..dedimya ..sözüm meclisden dışarı eşşek gibi alacaklar çünkü para kazanacaklar..sermaye olmadan ticaret yapamazsın... dimi syn. uçanlaz...
    Yabancinin bukadar kısa sürede boşaltıp birden tekrar doldurmaya başladığı en azından kozaa da hiç görülmedi.. yeterince yeni ky ortağimiz oldu son günlerde temennim yenilerinin atlamaması.. biraz yatay biraz sakinlik biraz huzur istiyorum dimi bi 30-40 gün kafayı dinleyelim.. hem zararda olanların takviye yapıp en azından ortalama düşürme şansları da olur yoksa bu hisse kısa sürede 6.50 ye gelirse tekrar geri basar..geçmişi malum.. bilançoya 6 altinda girelim derim sizler için de uygunsa

7. Ortaya Karışık

Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku

Düşüncem devam ediyor ortak mahkeme fiyatlanmadan geçmez/geçmemeli ama şubat sonu alıma başlamaları lazım. Yoksa yetişmez. Pasta güzelleşmeden döndü diyemeyiz. Ama açıkcası umudum azalmıyor da değil. Her sene kıytırık bilanço fiyatlamaları ile insanlar yüzde 20-30 kazanırken mahkeme fiyatlanmadan geçer mi? Ben sanmıyorum. Kısa vade beklenti bitti diyerek 7.82 den kaçtığımdaki planım şubat sonu mart başı girmekti hisseye bakalım tutacak mı? İlk perde olumlu oldu benim açımdan.

Sent from my iPhone

eski yatırımcıların bildiği,yeni yatırımcıların bilmediği bazı şeyleri açıklayarak paylaşacağım

kozal ortaklık durumu

Ortak Pay Tutar Pay Oranı
    ATP İnşaat ve Ticaret A.Ş. 68.635.335 45,01
    Koza İpek Holding A.Ş. 38.114.664 24,99
    borsada işlem gören 45.750.00 30,00

Toplam 152.500.000 100,00

kozaa nın ortaklık yapısı

Ortak Pay Tutarı Pay Oranı
    İPEK DOĞAL ENERJİ A.Ş. 202.733.074 52,25
    Halka Arz 174.484.589 44,95
    Diğer 400.000 0,10
    KOZA-İPEK HOLDİNG 10.462.336 2,70

Toplam 388.080.000 100,00

kozaa nn sahip olduğu ortaklıklar

ben hisse için açıklama yapacağım derken,bugün tedirgin olan arkadaşlara sakin olun derken ne demek istediğimi açıklayacağım

bugün itibari ile kozal ın halka açık olan %30 unun piyasa değeri 385 m eurodur.

yani diğer bir deyişle kozal ın %45 ine ortak olduğu için elinde 570 m euroluk kozal hissesi vardır.

bugün iti bari ile kozaa hissesinin borsadaki %44.95 işlem görmektedir borsadaki kısmının değer 171 m eurodur.%100 ünün değeri 380 m eurodur.

ilginç değilmi elinde 570m euroluk kozal hissesi olan şirketin değer 380m euro....

bittimi tabiki bitmedi........

yine ortaklık yapısında görülceği gibi angel marmaris ve royal garden da kozaaya ait. royal garden le ilgili çok fazla bir bilgi yok ama angel marmarisle ilgili basında bir çok haber yapıldı

https://emlakkulisi.com/koza-holding...mayacak/522323 bu yazıyı okumanızı isterim...

otelin resimlerini paylaşacağım

internet adresi https://www.angelsmarmaris.com/

otelin özellikleri
    https://www.muhafazakarotelim.com/angels-marmaris-otel

evet bu otel 174 m tl değeri gözükmekte. ben bu otelin değerinin en az 200m euro olduğunu düşünüyorum.....

deniz kenarında 80 dönüm içinde 182 odalı 5 yıldızlı otel için siz ne düşünürsünüz.

ayrıca giresun konak projesinin muazzam bir değer olduğu ve %72 sine sahip kanadalı altın arama şirketi tech ile ortak fakat malesef kayyumda olmasından dolayı yeterli ilerleme sağlanamadı akbankın 2012 de yaptığı yorum vardı inanılmazdı ama kaldırılmış,,,

ayrıca antimon madeni var.onla ilgili kozaa dergisinde haber çıktı
    http://kozaaltin.com.tr/sektorelbakis/004/#p=43

şimdi umarım neden rahat olduğumu anlamışssınızdır.

Sayfa 849/1527 İlkİlk ... 3497497998398478488498508518598999491349 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •