Sayfa 658/1527 İlkİlk ... 1585586086486566576586596606687087581158 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 5,257 - 5,264 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Şimdi takasa baktım, 16.01-08.02 arasında City - deutsche çıkışı 32 milyon...
    son 2 günüde koyarsak yaklaşık 38-39 milyon civarı yapacak...
    hocam istediği kadar satsın bi cepten bi cebe giriyor yabancı isterse bunları 1 haftada geri alır

ANKET-BIST100 Endeksi'nin güne hafif satıcılı bir seyirle başlaması bekleniyor

Analistlerin BIST100 Endeksi açılış fark değerine ilişkin medyan
    tahmin -188, ortalama tahmin de -154 puan oldu.
    Foreks'in 48 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en yüksek
    beklenti +324 puan olurken, en düşük beklenti -653 puan olarak
    gerçekleşti.
    Ankete katılan 48 analistin 13'ü pozitif, 35'i negatif açılış
    tahmininde bulundu.
    NOT: Foreks Haber Merkezi tarafından günlük düzenlenen BIST100
    Endeksi açılış anketine katılmak isteyen yatırım uzmanları
    [email protected] adresine başvuru maili gönderebilir.

- BIST100 Açılış Anketi Sonucu

Medyan : -188
    Ortalama : -154
    Maksimum : +324
    Minimum : -653
    Katılımcı: 48[(+)13(-)35]

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

(08/02/2019 - 09:23:16)

3.  Alıntı Originally Posted by IPMAN Yazıyı Oku
    hocam istediği kadar satsın bi cepten bi cebe giriyor yabancı isterse bunları 1 haftada geri alır
    Diğer cebi bilmiyorum ama gerçekten çok ağır bir satış...
    Özellikle dünkü Akbank ve öncesindeki Citi satışları tamamen nefes aldırmadan yıkmak için yapılan satışlar...
    Tek dileğimiz bugünden sonra durması ve artık en azından yatay toparlanma kısmının başlaması...
    Saat 11 e bakıcaz yine... Bugün sıra kimde? ( credit 2 gündür yok, inşallah hiçbiri olmaz)

4. Ortaya Karışık

Nasıl ki 4.96 dan 8.21 e giden kozada milyon lotlar alıyodu yabancı güya şimdide satıyo pozisyonunda. Bunların hiçbirine inanmıyorum cep to cep yapıyolar

5. Her zirve düşüşünde 200 günlük emanın altına %10 sarkış işaretli yerler aynı hep

6.  Alıntı Originally Posted by nightbirdss Yazıyı Oku
    duydum şenlik varmış geldim ...6,54 ten parçalı alımlar başlamışmıştır.......syglar......
     Alıntı Originally Posted by nightbirdss Yazıyı Oku
    6,53 altı kapanış yaparsa 5,95 ten yeni mal alınmak üzere baekliyorum syglar...
     Alıntı Originally Posted by IPMAN Yazıyı Oku
    şenlik varmış derken ? kim demişse yanlış bilgi almışsınız sinirler gergin bide dalga geçer damdan düşer gibi çıkıp geldim diyorsunuz
     Alıntı Originally Posted by nightbirdss Yazıyı Oku
    birader sen beni tanımazsınız beni bilen bilir boşver sen beni kaale bile alma ben boş adamıntekiyim zaten....
     Alıntı Originally Posted by IPMAN Yazıyı Oku
    insanın kendini bilmesi güzel bişey tabi
    E]

eyw ..aynı geminin içinde kimimiz kaptan kimimiz yolcu...sıkıntı yok dünyalık işler için kalp kırmaya da gerek yok... hani 1 hafta önce üstü kapalı bana kızmıştın ya hani ....artık tanışıyor ve beni bilenlerin arasında ,en azından benim için yer alıyorsun....artık umarım aynı şey ( beni tanıyanlar arasında yer almak) senin içinde geçerlidir...evet dilim biraz sivri biraz da alaycı dır..ama gerçekleri yada gördüklerimi ( kağıt üzerindeki ) tecrübelerimi biri kızıyor diye yazmazsam veya farklı yazarsam önce kendime sonra da buradaki insanlara yalan söylemiş olurum....ben emin olmadan ve gerekli veriler olgunlaşmadan bir şey yazmam...bak kısaca 1 haftayı özetleyeck olursak
    1... 6,53 altı 5,95...dedim oldu...
    2..dün 6,21 üzeri ( ki çarşamba gecesi yazıldı ) şart tadından yenmez.. diyerek sitede ilk yazan bendim..dün 6,21 den döndük..
    ha bunları kendimi övmek için değil ben blirim başkası bilmez demek için değil ..ama verdİğim noktalarda yanılma payımın en aza indiği anda paylaşım yaptığımı belirtmek için yazdım..RABBİM KİMSEYİ YANILTMASIN....SYGLAR....SAYIN SİTE SAKİNLERİ yine vaktiniz aldım hakkınızı helal ediniz.....

7. Kozaa cumaları sever

8.  Alıntı Originally Posted by krasavchik32 Yazıyı Oku
    Kozaa cumaları sever
    ortak bizide bayaa sevmişe benziyor : ))

Sayfa 658/1527 İlkİlk ... 1585586086486566576586596606687087581158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •