Sayfa 1523/1527 İlkİlk ... 523102314231473151315211522152315241525 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 12,177 - 12,184 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1.  Alıntı Originally Posted by Reaper Yazıyı Oku
    SN Akadian yurtdışındaydım, yeni döndüm.
    Hoş geldin memlekete o zaman ortak. Hayat kalitesi farklı geliyor oraya gidince ama memleket gibisi yok. Keşke kıymeti bilinse düzgün insanlar olsa siyasetin içinde. Hepsi için sözüm...

Sent from my iPhone

2.  Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    Hocam dinlemedik seni yine kaybettik daha doğrusu ben cok eylemsizim.. gencligimde oyle degildim..beni kozaa bu hale getirdi.. dun 8.60.. bugun 9.15.... 55 kademe.. kozaa 3 kademe gidecek diye gozunun icine bakıyoruz..ayıp bana.. su yataş ta dipte şuan bakivecenmi sana zahmet?
    niye ayıp olsun be abi burası bitmeyen sektör. kozaayı takma abi bakma bile çıkart ekrandan moralin bozulmasın. kozaa da ben çizsemde bakma abi teknik falan çok yok bu hissede. çizdiğime de bakma kara kalem çalışması olarak gör. kozaa grafiklerinin hepsini sildim yeni çizimde kendime çizip kaydetmeyecem. kozal ve ipeği ekrandan çıkardım yarında kozaa yı çıkaracam sadece alarm kurdum 6,51 e.

3.  Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Unuttun hocam buraları kozaa tavhl krdmrd de eklersen süper olur bir dahaki paylaşıma. teşekkürler. Yeni başlığa da bekleriz

Sent from my iPhone

4.  Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Hoş geldin memlekete o zaman ortak. Hayat kalitesi farklı geliyor oraya gidince ama memleket gibisi yok. Keşke kıymeti bilinse düzgün insanlar olsa siyasetin içinde. Hepsi için sözüm...

Sent from my iPhone
    yeni başlık linkini paylaşabilir misin orayada elimden geldiğince paylaşım yaparım

5.  Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Senin çorbanın tası altından galiba

Sent from my iPhone
    10 kademe abi thy eregl de yeter 1000tl yani oda. ayda X.1000tl=1000xtl

6.  Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku

Sent from my iPhone
    Hoş gördük ortak, insanın memleketi gibisi yok

7. şunda da alarm kurdum düşen direnç kırılımına tatlı paramız çıksın bundada. ECİLC

8.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    tam arada bir yerde
    alt banda ya da üst bandı kıracak ilginizi çekmesi için
    Teşekkür ederim

Sayfa 1523/1527 İlkİlk ... 523102314231473151315211522152315241525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz