Sayfa 1473/1527 İlkİlk ... 4739731373142314631471147214731474147514831523 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 11,777 - 11,784 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1. Yani beterin beteri var stoplu calismayi ogrenin...pegasus almistim sabah stopladim aksama yuzde 2 daha dusmus zararin neresinden donerseniz kardir.satis beklentisi muamma mahkemeler kesinlesmeden sadece trade yapiyorlar adamlar...su bir gercek endks secime yaklastikca yine boyle dar alanda sıkışacak...u30 kağıtları bile sacmaliyor alinacak bir kagit pek yok cunku güven sifir! Secim sonuna bakalim mal almamak da bazen kardir...

M.K.A.

2.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    Ben bunu aylık takip ediyorum Dostum , 8 ocakta benim başlıkta paylaşmıştım durumunu... sizin başlıkta da belirtmiştim... o analizimde macd'ın zirve dönüşünden sonra çok büyük ihtimalle 6-12 aylık EMA'nın aşağı kesişme tehlikesi olduğunu yazmıştım ki bu ay itibariyle kesişmek üzere . Eğer o zaman işaret ettiğim OBO'yu tam çalıştırırlarsa dediğin rakam görülebilir ama bu durumda işler daha da karışır. Ben OBO yu tam boy çalıştırmadan orta siyah mediandan aylıkta destek alarak yukarı çevireceklerini tahmin ediyorum . yani tahmin ediyorum ve taşıyanlar için de burasının uzun vade için dip olmasını temenni ediyorum .Benim çizgilere göre de eğer bu siyah orta median altında muhtemel aylık kapanış ve bar oluşursa geçmişte böyle durumlarda barların nereye kadar gevşediği görülebilir.... Orta siyah median 3.40-3.50 civarlarına denk geliyor...

Ben bu grafikte başka bir şey daha görüyorum
    Gerçi şimdiye kadar örekesini gösterdi

3.  Alıntı Originally Posted by KOCHAK Yazıyı Oku
    Yani beterin beteri var stoplu calismayi ogrenin...pegasus almistim sabah stopladim aksama yuzde 2 daha dusmus zararin neresinden donerseniz kardir.satis beklentisi muamma mahkemeler kesinlesmeden sadece trade yapiyorlar adamlar...su bir gercek endks secime yaklastikca yine boyle dar alanda sıkışacak...u30 kağıtları bile sacmaliyor alinacak bir kagit pek yok cunku güven sifir! Secim sonuna bakalim mal almamak da bazen kardir...

M.K.A.
    Benzer bir durum, İpek aldım, 3 kademe içerdeyken sattım. Iyi yırtık. Tepki olur dedim tepti

Hisse konusunda kesinlikle ytd. Kendi kararınızı kendiniz verin. Kendi paranızı kendiniz harcayıp mutlu olun.

4. Teknikçi arkadaşlar birde rsılı grafik çizermisiniz

5. Hocam şu anda grafiği iyi kağıtlar var , Gubre (haftalık) grafiğine bakın 3.00 ün altına gelmezse 4-5 ay içinde 4.70 olacam demiyor mu !!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Acik degil mi yeteri kadar. Hukumet yalakasi diyince asrin lideri diyince anlasilmiyor mu. Icabet mi alacam? Sende dsp sadeet chp ip yalakasi de. Ya da zillet yalasi de.
    İnsanlarla alay etmek hoş değildir, tabiiki icazet almayacaksin,

7.  Alıntı Originally Posted by zıpkıncı Yazıyı Oku
    İnsanlarla alay etmek hoş değildir, tabiiki icazet almayacaksin,
    Est. Alay etmedim ama suraya haklisin siyaseti alet etmemek gerek. Pardon

8. Aksam gecte olsa bu yazdiklariniza soz gelip bakarim 23.45 gibi baslariz

Sayfa 1473/1527 İlkİlk ... 4739731373142314631471147214731474147514831523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •