Sayfa 408/1527 İlkİlk ... 3083583984064074084094104184585089081408 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 3,257 - 3,264 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1. Gecenin bu vakti konu ile ilgili bende yazma ihtiyacı duydum. Aman Hurol hocam sakın paylaşımlarınızdan vazgeçmeyin inanın çok üzülürüm. Lütfen lütfen lütfen. Saygılar. Allah'a emanet olun.

2.  Alıntı Originally Posted by zeytinci Yazıyı Oku
    Gecenin bu vakti konu ile ilgili bende yazma ihtiyacı duydum. Aman Hurol hocam sakın paylaşımlarınızdan vazgeçmeyin inanın çok üzülürüm. Lütfen lütfen lütfen. Saygılar. Allah'a emanet olun.
    Gördüğünüz gibi biri yorum yazdı karşılık vermeye uğraşıyoruz birde bunun sabahı var kaç sayfa atlar artık bunun yazdıkların dan dolayı nelerle uğraşıyoruz değil mi hocam

3.  Alıntı Originally Posted by burzumvarg Yazıyı Oku
    Valla ben Deniz beyin analiz ve yorumlari için buradayim kendisine sonsuz teşekkürler. Ha burada grafigini attığı yorumladigi hicbir hisseyi almadim o ayri bir durum ama ipek var sadece elimde. Hurol beyin cok ayrintili bence GEREKSİZ matriks analizlerini buraya atmasi sayfalari gereksiz yere doldurup sisiriyor aradigimiz Deniz beye ait ve diger arkadaslara ait mesajları bulmak icin cok zaman harcamak durumunda kaliyoruz. Hurol beye kisisel bir gqrezim yoktur ondan da anlayis bekliyorum. Kendisi bize yardimci oldugunu dusundugu icin boyle onlarca cesit matriks hesaplamasi ve alim satim sayfalari paylasiyor ama benim ilgimi hiç çekmiyor.

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Çok GEREKSİZ bir yorum olmuş.

4.  Alıntı Originally Posted by burzumvarg Yazıyı Oku
    Valla ben Deniz beyin analiz ve yorumlari için buradayim kendisine sonsuz teşekkürler. Ha burada grafigini attığı yorumladigi hicbir hisseyi almadim o ayri bir durum ama ipek var sadece elimde. Hurol beyin cok ayrintili bence GEREKSİZ matriks analizlerini buraya atmasi sayfalari gereksiz yere doldurup sisiriyor aradigimiz Deniz beye ait ve diger arkadaslara ait mesajları bulmak icin cok zaman harcamak durumunda kaliyoruz. Hurol beye kisisel bir gqrezim yoktur ondan da anlayis bekliyorum. Kendisi bize yardimci oldugunu dusundugu icin boyle onlarca cesit matriks hesaplamasi ve alim satim sayfalari paylasiyor ama benim ilgimi hiç çekmiyor.

Dostum denizkirazın ismini bul. Alanına gir postları bölümü tıkla oradan sadece onunkileri görürsün. Senin ilgini çekmiyor diye hürol hocadan faydalanmayı kesmeyiz. Herkesi memnun etmek için uğraşamayız. Bu mümkün görünmüyor çünkü. Topiğin kurucusu benim. Zaten bu tarz yorumlar olmasın diye kurduk bu topiği. Takip etmedin sanırım. İlgini çekmiyorsa başka bir topiği takip etmeni tavsiye ederim. İstediğin kişinin analizini onun özel sayfasından kontrol et. He bu arada Büyük harflerle yazıp komik duruma düştüğün kişiden denizle ben bazen yetmiyor özelden yararlanıyoruz. Kıymetini bilene. Haydi hayırlı bol kazançlar. Tanım: Yorum yapılıp meşgul edilmeye gerek olmayan durumdur.

Sent from my iPhone

Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Dostum denizkirazın ismini bul. Alanına gir postları bölümü tıkla oradan sadece onunkileri görürsün. Senin ilgini çekmiyor diye hürol hocadan faydalanmayı kesmeyiz. Herkesi memnun etmek için uğraşamayız. Bu mümkün görünmüyor çünkü. Topiğin kurucusu benim. Zaten bu tarz yorumlar olmasın diye kurduk bu topiği. Takip etmedin sanırım. İlgini çekmiyorsa başka bir topiği takip etmeni tavsiye ederim. İstediğin kişinin analizini onun özel sayfasından kontrol et. He bu arada Büyük harflerle yazıp komik duruma düştüğün kişiden denizle ben bazen yetmiyor özelden yararlanıyoruz. Kıymetini bilene. Haydi hayırlı bol kazançlar. Tanım: Yorum yapılıp meşgul edilmeye gerek olmayan durumdur.

Sent from my iPhone
    Kaptan burayı da buldular dağılalım mı
    Arkadaşta pişman olmuştur muhtemelen geçelim sonraki konuya

6.  Alıntı Originally Posted by burzumvarg Yazıyı Oku

okkalı bi küfür mü istedi canın gece gece. senin gibi tiplerden kaçmak için kuruldu bu topik. sen gelmiş burayı da kapattırmaya çalışıyon değişik. artık bu tür insanların bunu bilerek yaptığını düşünüyorum. sn AKADİAN bu şahsı bu topikten atma şansın var mı.
    Tekkeyi Bekleyen Çorbayı İçer

7.  Alıntı Originally Posted by burzumvarg Yazıyı Oku

Gerek yok bu tip laflara. ..kaş yaparken göz çıkarmak olmuş. . .bizim gibi sessizce izle...

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hayali şeyler bunlar...gerçeklerle uzaktan yakından alakası yook...hele yatırım tavsiyesi hiç değil...

8. Gece yazmıştım millet bu şahsa laf yetiştiriyor şimdi bi laf attı cekildi kenara biz onunla uğraşalım bırakın şunu biz işimize bakalım arkadaşlar gitsin ilgisini çeken foruma orasını karıştırsın

Sayfa 408/1527 İlkİlk ... 3083583984064074084094104184585089081408 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •