Sayfa 1434/1527 İlkİlk ... 4349341334138414241432143314341435143614441484 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 11,465 - 11,472 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1.  Alıntı Originally Posted by Duzn Yazıyı Oku
    şimdi nakit olacaktı,şu fiyatlardan alacaktın...ah ...ah...
    Yalnış işler yapıyoruz.....
    Biz böyle kaybediyoruz işte nerde kriz biz senetteyiz

2.  Alıntı Originally Posted by Duzn Yazıyı Oku
    şimdi nakit olacaktı,şu fiyatlardan alacaktın...ah ...ah...
    Yalnış işler yapıyoruz.....
    Hocam benim nakitim var en azından maliyeti güzel seviyelere düşürmek için ama. Düşürmek bir sebep yokki ortada yani dipsiz kuyu gibi hocam maalesef. Yukarı çıkması için siz bir sebep görebiliyor musunuz?

3.  Alıntı Originally Posted by jayjee Yazıyı Oku
    Hocam benim nakitim var en azından maliyeti güzel seviyelere düşürmek için ama. Düşürmek bir sebep yokki ortada yani dipsiz kuyu gibi hocam maalesef. Yukarı çıkması için siz bir sebep görebiliyor musunuz?
    Aynen nakitteyim ama .....

5. Deniz hoca bile buraları terk etti vay be 😂 ulan tamam hadi zarardayım diye satmıyorum da hiç yoktan satıp geri yerine koy lot arttır hakediyorum ben galiba ya bu kaybı. Para oldu tuzla buzzzz 😂

6.  Alıntı Originally Posted by jayjee Yazıyı Oku
    Hocam,adamlar bu oyunu defalardır oynuyor ve biz bu oyuna gelmeye devam ediyoruz maalesef!
    Grafiklere baktığımda,4.96-8.20 arası bu oyunu oynuyorlar...
    Koyarsın stopunu 5.00 lere...Ama yok işte...

7.  Alıntı Originally Posted by jayjee Yazıyı Oku
    Şu sahiplik ve türevleri sorunu olmasa. Çok önemli problem kabul ediyorum hatta hafife almanın bedelini ödüyorum.

Dün ecb kararları , çin , yani dünya ekonomisi durdu şuanda tek adres dolar ardından gold olacak ( eğer kriz olursa zannetmiyorum ama jpy ...vs de olur o anda ) Yani ne kadar fazla üretse o kadar kar edecek , pazar problemi olmayan bir hisse . Anladığım ülkemiz kaynakları kıt ve bu kadar ruhsatı elinde bulunduran hisseyi rahat bırakmayacaklar. Aynı ırak gibi , zengin petrol kaynaklarını bir türlü halkına dağıtamadı.....

Sayfa 1434/1527 İlkİlk ... 4349341334138414241432143314341435143614441484 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •