Sayfa 1472/1527 İlkİlk ... 4729721372142214621470147114721473147414821522 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 11,769 - 11,776 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Ky satmiyor hocam aksine diger bolum artiyor. Ben bile defigim rakamlara gelse otomobilimi satip alacam
    Ne güzel işte herkes kozalaklanıyor

2. Çok güzel olur, şurası Kozalak forumu olmaktan çıksın artık..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    4.30 altinda ustat 2.50 ye kadar 1 tane dstek yok haftalikta bomboss
    Ben bunu aylık takip ediyorum Dostum , 8 ocakta benim başlıkta paylaşmıştım durumunu... sizin başlıkta da belirtmiştim... o analizimde macd'ın zirve dönüşünden sonra çok büyük ihtimalle 6-12 aylık EMA'nın aşağı kesişme tehlikesi olduğunu yazmıştım ki bu ay itibariyle kesişmek üzere . Eğer o zaman işaret ettiğim OBO'yu tam çalıştırırlarsa dediğin rakam görülebilir ama bu durumda işler daha da karışır. Ben OBO yu tam boy çalıştırmadan orta siyah mediandan aylıkta destek alarak yukarı çevireceklerini tahmin ediyorum . yani tahmin ediyorum ve taşıyanlar için de burasının uzun vade için dip olmasını temenni ediyorum .Benim çizgilere göre de eğer bu siyah orta median altında muhtemel aylık kapanış ve bar oluşursa geçmişte böyle durumlarda barların nereye kadar gevşediği görülebilir.... Orta siyah median 3.40-3.50 civarlarına denk geliyor...

Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

4.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Aksam bunlari tek tek calisip analiz ediyim be ustat.
    Deniz Hocam. SİSE kanala tekrar attı. Hacim de iyi. Daha önce söylediğin gibi fincanın kulbunu yarın takar mıyız?

5. Deniz hocam rica etsem aksam birde gozde bakarmisin son durum nedir??

6.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Aksam bunlari tek tek calisip analiz ediyim be ustat.
    Arcelik ve sise gercekten iyi durumdalar son 1 aydir...sise 6.50 üstünde kaliciolmali...arcelik iyi prim yapti ama 19.50 altina vermiyorlar bayadır takipteyim onu

M.K.A.

7.  Alıntı Originally Posted by KOCHAK Yazıyı Oku
    Arcelik ve sise gercekten iyi durumdalar son 1 aydir...sise 6.50 üstünde kaliciolmali...arcelik iyi prim yapti ama 19.50 altina vermiyorlar bayadır takipteyim onu

M.K.A.
    Hocam Ereğli gevşemezse buradan günlük grafiği bile çok güzel, bağırıyo ben 12.50 e giderim beklerseniz diye..

8.  Alıntı Originally Posted by taitam Yazıyı Oku
    Hocam Ereğli gevşemezse buradan günlük grafiği bile çok güzel, bağırıyo ben 12.50 e giderim beklerseniz diye..

Abd cin baskisi olmasa evet kardemire gore daha iyi....valla forum artik koza gibi belirsizlikler kagidinin kasvetinden kurtulsa iyi olucak teknigi olgunlasmis kagitlar paylasilsa.sabah geliyoruz koza aksama koza.al sana koza! Endeksden hertürlü olumsuz ayrismis manipülasyona acik bir kagit oldu artik bunlar.ayarsizlasti....

M.K.A.

Sayfa 1472/1527 İlkİlk ... 4729721372142214621470147114721473147414821522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •