Sayfa 596/1527 İlkİlk ... 964965465865945955965975986066466961096 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 4,761 - 4,768 arası.

Konu: Ortaya Karışık

Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku

Bist böyle bir mecra , mantık aramak yasak..!!! 30 hisseleri içinde Bilançolarında en fazla nakit olan şirketler en fazla oranda düşüş içinde..!!!
    Üstad sen daha iyisini bilirsin ama yabancı bu şirkete kesinlikle kasadaki parayı fiyatlamiyor.. sirwkwtin ederini ve gelecekteki kabiliyetini fiyatlıyor.. kasadaki para bugun var yarin ne olacagı belli değil.. kimse bu konuda net cümleler kuramaz. . Sadece atar kafadan.. tmsf de ve geleceği bitmeyen mahkemede olan bir sirketin kisa vade de kasasindaki nakit yabancinin pek umrumda değil..doldue bosaltlar bunun net olarak ifadesidir..
    Bir de herkeze sormak istedigim birsey var..su 60 milyon sterlin hikayesi..
    Simdi 60 milyon sterlin ceza kondu farzedelim bu eldekilerden tahsil edilecek.. peki geri kalan el konulmuş varliklar? El konan şirketler gayrimenkuller nakitler ucaklar ve sehir efsanesi olan kayıp bilmem kac ton altın ve kozalaklardaki hisseler.. bunlar bu 60 milyonun bilmem kac katı değerde.. ne yani üstü iademi edilecek.. bukadar senede bukadarmı bulabildiler.. bu mahkeme bu sebeple mi surekli uzuyor elde belge yok diyemi?dusus bununlamı alakali basladi.. Entersen işler..

4.  Alıntı Originally Posted by nightbirdss Yazıyı Oku
    6,53 altı kapanış yaparsa 5,95 ten yeni mal alınmak üzere baekliyorum syglar...
     Alıntı Originally Posted by IPMAN Yazıyı Oku
    şenlik varmış derken ? kim demişse yanlış bilgi almışsınız sinirler gergin bide dalga geçer damdan düşer gibi çıkıp geldim diyorsunuz
     Alıntı Originally Posted by nightbirdss Yazıyı Oku
    birader sen beni tanımazsınız beni bilen blir boşver sen beni kaale bile alma ben boş adamıntekiyim zaten....
    syn.ipman sanırım bana bir özür borçlusun ...şenlik var derken 3 gün sonrasını bilğim için yazmıştım amma......neyse....syglar.....

5.  Alıntı Originally Posted by IPMAN Yazıyı Oku
    yav zaten bu spek bunu her sene yapıyor neden şaşırıyorsunuzki

Hocam bu 3. tur attılar.4. Tur ne zaman bakalım başlayacak?

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Citi satışı kesildi gibi

7.  Alıntı Originally Posted by Duzn Yazıyı Oku
    Hocam,5.60 altinda,,ölene kadar mokoko....Şakası yok bu itnelerin..
    Ben 5.82 buraninda kirilmasi durumunda 4.30 potansiyeli derken rakam vererek benim.milleti panikletip mali satmaktan bahsetmistiniz. 5.94 u gordu hisse ne oldu. Bu rakamlari verirken beni dinleyip satan olduysa bile daha cok lot alabilir su anda. Sizde rakamlar vermissiniz. O zaman bana neden laf ettiniz. Yoksa bu satisa inanmamismiydiniz?

8.  Alıntı Originally Posted by nightbirdss Yazıyı Oku
    syn.ipman sanırım bana bir özür borçlusun ...şenlik var derken 3 gün sonrasını bilğim için yazmıştım amma......neyse....syglar.....
    neden özür borcum oluyormuş anlamadım ? hocam git başkasıyla kafa yap takılma moralim zaten bozuk bide sana sarmayalım her dediğin olsaydı miamide güneslenip elinde viskiyele geziyo olurdun git başkasıyla uğraş

Sayfa 596/1527 İlkİlk ... 964965465865945955965975986066466961096 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •