Sayfa 1469/1527 İlkİlk ... 4699691369141914591467146814691470147114791519 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 11,745 - 11,752 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1. En son 5,39 da bir dip yapmış eğer oraya değer dönerse ikili dip der bir bahanemiz olur

orayıda zaten aşağı kırarsa 5 seviyesi son iki ylın en dibi artık yuh derim
    Beyler burada bulunmamın sebebi yeni gelen bu hisseyi almak isteyen arkadaşları 22 kez daha düşünmeye yönlendirmek hisseyi almışla ölmüşe ise çare bulunmaz

2.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Evet bende fikrimi degistiriyorum. Cidden su topigi okuyanlardan asrin liderine yakin kimse yok mu. Manipulatif hareket gerekir bu olu hisseye. Biz bunu satacagiz gibi
    valla hocam haklisin Allah rızası için yok mu yakın birileri bi deyiversin şahlandıralım hissemizi

3.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Evet bende fikrimi degistiriyorum. Cidden su topigi okuyanlardan asrin liderine yakin kimse yok mu. Manipulatif hareket gerekir bu olu hisseye. Biz bunu satacagiz gibi
    Ben başka çare görmüyorum hocam, birisi hafifçe ağzından kacirsa ne güzel olur

Hisse konusunda kesinlikle ytd. Kendi kararınızı kendiniz verin. Kendi paranızı kendiniz harcayıp mutlu olun.

4.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Abi ciddi misin bu yazinda okurlar mi buralari?
    okumaz olurlar mı ... başlıkların hepsinde spek ve aracı kurum trolleri ekip olarak görevde... yıllardır böyle... yatırımcı numarası yapan algıcılar...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

5. hepsinde diyorum dikkat !!!

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

6.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Arkadaş, kusura bakma ama sen;

"Asrın Lideri", "Hükümet Yalakası" gibi lafları devamlı ediyorsun.
    Bundan maksadın nedir?

11 MART P.TESİ, Günlük kapanışlar...

8.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    okumaz olurlar mı ... başlıkların hepsinde spek ve aracı kurum trolleri ekip olarak görevde... yıllardır böyle... yatırımcı numarası yapan algıcılar...
    Okuyorsa ben o spegin okuyani da )) spek sende du kadarcik g....t varsa yapsa su hisseyi 2.50. Yapnadigin birsey degil hali vaktinde yaptin 0.60.
    Yapta alalim .

Sayfa 1469/1527 İlkİlk ... 4699691369141914591467146814691470147114791519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •