Sayfa 1361/1527 İlkİlk ... 36186112611311135113591360136113621363137114111461 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 10,881 - 10,888 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1. [QUOTE=loruhlano;3235742]
     Alıntı Originally Posted by Duzn Yazıyı Oku

Speğin sabahtan verdiği ek komutlara bağlı, an gelir kaale bile almaz.....an gelir platform istatistik sistemi
    hissedeki tüm kredicileri sayar döker, belli bir oranın altındaysa farklı bir formasyon, belli bir oranın üzerinde ise farklı bir formasyon uygular....Hisseye ve hissenin derinlik durumuna göre de bu olay değişir...
    Teşekkürler, cok aydınlandı. Merak ettiğim bir konuydu. Aynı şey VİOP ve Varant için de geçerli olabilir.

2. İpek'e'de durum nedir? Kozaa ilemi birebir hareket eder?

[QUOTE=loruhlano;3235742]
     Alıntı Originally Posted by Duzn Yazıyı Oku

Speğin sabahtan verdiği ek komutlara bağlı, an gelir kaale bile almaz.....an gelir platform istatistik sistemi
    hissedeki tüm kredicileri sayar döker, belli bir oranın altındaysa farklı bir formasyon, belli bir oranın üzerinde ise farklı bir formasyon uygular....Hisseye ve hissenin derinlik durumuna göre de bu olay değişir...
    Hocam yemin ediyorum sana matrix filmini bile daha kolay anladım..bu ne yaa ..2 kurusluk aklım vardı bütün devreler yandı..sabahı bulmaz tası tarağı toplayıp söğüt e dogru yola çıkacam.. yeni bi oba bulup yerlesecegim..zaten Ertuğrulu izliyorum şuan (siyasi propaganda yaptığı sahneler hariç )
    İstanbul yedi bitirdi beni 41 yıldır birde üstüne borsa çıktı.. o da yetmedi robotlar ajanlar vs vs vs....

4.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    BEN TAKILMIYORUM LÜTFEN SİZDE TAKILMAYINIZ. BEN ÇOCUK RUHLU BİRİ DEĞİLİM BENDE SİNİR ÇOK NADİR OLUR
    ELEŞTİRİLERE AÇIĞIMDIR YALNIZ BİZİM MİLLET ŞUNU ANLAMADI. TEKNİK ANALİZ SEN BİLEMEDİN O BİLDİ OLAYI DEĞİLDİR.
    TAHTADAKİ HAREKETLERE REAKSİYON GÖSTERMEDİR. NE OLURSA NE YAPMALIYIMI KURGULAMAKTIR.
    THY DA SABAH KARIMI ALDIK ÇIKTIM. BORSADA AÇ GÖZLÜLÜĞE GEREK YOK TATMİNKAR OLMAK GEREK. GÜNLÜK 1000TL OLSUN BENİM OLSUN.
    YIL SONUNDA BAŞARI OVERALL I % KAÇ ARTIRMIŞDIR BENDEKİ TEKNİK ANALİZİN KARŞILIĞI.
    O YÜZDEN BU KISIR DÖNGÜDEN ÇIKMAK GEREKİR DİYE DÜŞÜYORUM BEN BİLEMEDİN SEN BİLDİN OLAYI OLAMAZ. yAHU TAHTAYI BEN YAPMIYORUM Kİ NEREYE GİDİP NERDEN DÖNECEĞİNİ BİLİYİM. ELDEKİ MEVCUT ARAÇLARLA KENDİMİİ YAMYAMLARA KARŞI KORUMA OLARAK GÖRÜYORUM ÇİZİMLERİ.
    İnan aynı fikirdeyiz Deniz Bey.Ben de takmam önemsemem de yahu gece gündüz demeden buraya grafik atacaksın yardımcı olacaksın biri de çıkacak yok öyle yok böyle diyecek MORAL BOZMAYA çalışacak.Demem o ki biz dotslarımızın sevdiklerimizin incinmesinden ya da o ihtimalden de inciniriz.KOLAY GELSİN SAYGILAR...

Son düzenleme : jurnal; 06-03-2019 saat: 23:03. Sebep: yalnışlık

Sayfa 1361/1527 İlkİlk ... 36186112611311135113591360136113621363137114111461 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •