Sayfa 453/1527 İlkİlk ... 3534034434514524534544554635035539531453 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    katılmıyorum öyle ya da böyle 2016 da 1 lerden daha sonra 2017 7 lere giden bir kozaa
    2018 de zirvevesini yapan bir kozaa 8,97 ile
    2019 da hangi belirsizliği kalktı ki alsın yabancı?Niye yeni zirveler gelsin ki?
    akbank garanı isctr bu kadar primlenmemişken niye sıcak parasını bunu gibi belirsizliği devam eden hisseye yatırsın ki? zaten adamlar yeteri kadar aktardı para. belirsizlik kalkarsa ÇILGINLAR GİBİ SATTIĞI yerden DELİLER gibi alırlar.
    herkesce hedefi hikayesi bilinen kağıdı yukarı sürmek zor idi.
    borsa 17 bin puan yükseldi niye??? burda ben dillendirmiştim şimdi bazı gazete köşe yazarları da dillendirmeye başlamış IMF ile anlaşıldığı yönünde.
    yani 4.90 5 ler geliyormu hocam o zaman ?

Kozalarda özel bir haber akışı yoksa endeks patlamaları herzman once banka sonra diger buyuk bist 30 kagitlarina yansır.. bu hiç değişmez... endeks ve hisseleri degerlendirirken son bir senelik getiriyi baz alırsanız resim kabak gibi ortada.. başta bankaların sonrada diger buyuk kağıtların nasıl diplere geldiğini ve bu endeksten daha alacak çok getirileri olduğunu kozalın ise bunun tam aksine tarihi tavanında kozaa nın da tarihi tavanına yakin olduğunu görürsünüz.. bu durumda bankalar kardemir eregli aselsan thy sise soda vestel asuzu tekfn petkim vs vs hisseler dururken mahkemenin sonraki durusmada da hatta 1 sene daha bitmeyecegi son durusma tutanaklarinda emareler veriyorken belirsizlik devam ediyorken soğüt madeni kaybedilmiş yerine kayumdan hicbir yeni madej haberi ile hisse umutlandirilmamisken biz daha bekleriz gibime geliyor.. teselli ne peki?teselli 95 milyon altina henüz yabancı ve hisse 6.95 altina uzun suredir inmedi..uzunda ise hic sorun yok o ayrı.. daha once satış yiyen şirketlerin yaptığı tavanlarin ben en az 10 katini bekliyorum bu potansiyelle.. o yuzden uzuncuyuz..
    Bunun dışında 6.90 altina düşmezse ozel bir durum olana kadar son bir ayda oldugu üzere 7-7.80 arasi gidip gelmeye devam ederiz..specin keyfine kalmış.. 7 altina dusersede düştüğü bant aralığında devam. . Eskiden nasilsa öyle yani..taki haber akışı yeniden başlayana kadar.. bilanco beklenenden düşük gelecek tum araci kurumlara göre ve anketlerde.. belki de bunu fiyadı son 10 günde.. ama deniz hocanin yazdigi gibi bilanco önemli değil bu hissede mahkeme sonuclanana kadar sadece bir araç..

3. selamun aleyküm hayırlı kazançlar

SOSYAL medyada okuyup beğendiğim yazılar ....

Trading basarinizi belirleyen unsurlar:

*--Pozisyon buyukluğu
    *--Risk / Kazanc Orani
    *--Kacancli islem Yüzdesı
    *--Kayiplarin Ortalaması
    *--Kazanclarin Ortalaması
    *--Kar Al Hedeflerı
    *--Stoploss Seviyelerı

borsa da kazanmak matematiksel ve istatistiki bir faaliyettir.

4.  Alıntı Originally Posted by Tripolis81 Yazıyı Oku
    yani 4.90 5 ler geliyormu hocam o zaman ?
    Düşüş-çıkış speklerin keyfine kalmış. İllaki düşer diye bir şey yok. Mynet Finansta tarihsel verilerde yaklaşık 9 ayda bir zirve olmuş. Mesela İpeke 4,36 civarına inmişti 9 ay sonra 8,50 gördü. Kısacası ciddi düşüşlerden sonra ciddi çıkışlar oluyor. Benimki si geçmiş görüntüleri baz alarak tahmindir. Tedbirli olmak lazım.

5. Kademeler petkim krdmrd koza

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dün geceki açıklama, güvercin bir sesleniş olarak kabul edilmiş

7. Biz 5 kademe İpeke 6 kademe artı.Kozal % 1,78 yine en gariban biz.

8. Yürrüü bee. Günaydın beyler bayanlar.

Sent from my iPhone

Sayfa 453/1527 İlkİlk ... 3534034434514524534544554635035539531453 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •