Sayfa 1203/1527 İlkİlk ... 20370311031153119312011202120312041205121312531303 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 9,617 - 9,624 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1. Merhaba Arkadaşlar;
    KOZAA nın ana ortaklık payları kar = 458.785.000
    Kontrol gücü olmayan paylara ait kar (KOZAL dan gelen tutar) = 647.984.000
    -----------------
    DÖNEM NET KARI =1.106.769.000

Yanılıyorsam düzeltin lütfen, Temettü dağıtılacağını varsayalım dikkate alınacak rakam Dönem net karı değil midir. YTD

2.  Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Hocam bist 87 binden gelene kadar zaten mayın tarlası normalde kuruş yatırmam bu kadar gaplı endekse ama işte meret çekti benikazandık da çok şükür ama gap korkutur beni hep. Pastalar için de teşekkürler

Sent from my iPhone
    Rica ederim ben tesekkur ederim davetin icin. Bizim topikte te burdada arkadaslara bir faydamiz olcaksa herturlu katkiyi saglarim. Sonucta hicbirimiz muneccim degiliz sadece ongoru sagliyoruz. Cumleten hayirli aksamlar arkadaslar.

3.  Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Kozal yanlış hatırlamıyorsam vergi dairesine sunduğu ile neredeyse aynı bilanço açıklamış değişik. Kozaa uçmuş tahminim iki katı. İpeke de iyi. E hayırlı olsun. Sürpriz bariz kozaa.

Sent from my iPhone
    Surpriz falan yok.vergi dairesi kozaanin kendi basina solo kari.konsolide ise kozaldaki dolayli payindan dolayi kaydi olarak yansittigi kar.

Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Kozal yanlış hatırlamıyorsam vergi dairesine sunduğu ile neredeyse aynı bilanço açıklamış değişik. Kozaa uçmuş tahminim iki katı. İpeke de iyi. E hayırlı olsun. Sürpriz bariz kozaa.

Sent from my iPhone
    Koza 35 milyon vergi dairesine sunulan
    İpek -1.5 milyon

5.  Alıntı Originally Posted by Analizsever Yazıyı Oku
    Surpriz falan yok.vergi dairesi kozaanin kendi basina solo kari.konsolide ise kozaldaki dolayli payindan dolayi kaydi olarak yansittigi kar.

Ytd
    Bunları detaylı olarak biliyorum ortak merak etme. Ama bu miktarı beklemiyordum. 250-300 diyordum. Tamamen kozalin konsolide kari vergi dairesine sunuldugu kara yakin olmasi iyi gelmesi kaynakli. Kozaanin beklenti ustu oldugu kesin. Hayirli olsun

Sent from my iPhone

6. Vergi Dairesine verilen gelir tablosunu incelersek hiç hasılat yok sadece faiz geliri var, benim tahminime göre Kozaa nın faaliyetleri % 100 iştirak ettiği firmalar üzerinden yürüyor. KOZAA çatı firma görüntüsünde, iştirak edilen her firma vergi dairesine kendi gelir tablosu ile Kurum Geçici Vergi beyannamesini veriyor. 458.000.000 Faaliyet Karı da konsolide edilen gelir tablosunda ortaya çıkıyor.YTD

7. Bu arada gereksiz şekilde şirketler üzerinden, devlete yok para lazım , bu yüzden nakitini kullandılar,şirketlerin içini boşalttılat kabilinden aslı astarı olmayan şekilde etkiledikleri insanların hakkına giren zevat azıcık utanır mı acaba.. Bana gelince tüm portföyü Kozala taşıdım gün içinde..Umarım değer..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. KOZAA

Sayfa 1203/1527 İlkİlk ... 20370311031153119312011202120312041205121312531303 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •